?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobelē atklāj izglītības iestāžu dienesta viesnīcu

31.08.2020

Šodien, 31. augustā, Dobelē svinīgā pasākumā tika atklāta jauna un moderna izglītības iestāžu dienesta viesnīca.

Atklāšanā klātesošos uzrunāja Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns, izsakot pateicību visiem, kuri iesaistījušies un palīdzējuši tapt dienesta viesnīcai. Dobeles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Aija Didrihsone, Dobeles 1. vidusskolas direktore Sarmīte Šulte un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs norādīja, ka dienesta viesnīca ir ieguvums jauniešiem, kuri nedzīvo tuvumā izglītības iestādēm. Centrālās finanšu līgumu aģentūras pārstāve Zemgales reģiona nodaļas vadītājas vietniece Vineta Silkane – Brača izteica atzinību pašvaldībai un projekta vadītājai Kristīnei Ūdrei par ieguldīto darbu, norādot, ka projekta lielākie ieguvēji ir skolēni, un viņi ir tieši tie, kuri veido nākotni.

Būvniecība ir veikta, īstenojot darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2. specifiskā atbalsta mērķa projektu “Dobeles novada vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana”. Projekta ietvaros pavisam ir veikti ieguldījumi trīs Dobeles novada izglītības iestādēs – Dobeles novada Sākumskolā, Dobeles Valsts ģimnāzijā un Dobeles 1. vidusskolā.

Dienesta viesnīca ir uzbūvēta, lai veicinātu un attīstītu izglītības pakalpojumu pieejamību un sekmētu izglītojamo skaita pieaugumu.

Dienesta viesnīcas ēkā ir 28 divvietīgi un divi četrvietīgi numuriņi, kuros iespējams izmitināt 64 personas. Ēkā ir ēdamzāle un virtuve dienesta viesnīcas iemītnieku vajadzībām, konferenču zāle, kā arī saimniecības un tehniskās telpas.

Jaunbūves projektēšanu veica pilnsabiedrība “BūveForma&MARK”, būvdarbus veica SIA “Bildberg”, būvuzraudzību veica SIA “Cerkazi-G”, atbildīgais būvuzraugs Jānis Graudulis. Dienesta viesnīcas interjera dizainu izstrādāja Baiba Giniborga – Asere un mēbeles piegādāja SIA “NV Stils”.

Būvdarbu kopējās izmaksas ir 2 886 647,11 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 1 206 378 EUR un Valsts budžeta dotācija 253 122 EUR. Mēbeļu un aprīkojuma kopējās izmaksas ir 244 215 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 45 027 EUR un Valsts budžeta dotācija 9 447 EUR.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 63720936
E-pasts: santa.savicka@dobele.lv