?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Atjaunotais bērnu rotaļu laukums Uzvaras ielā nodots ekspluatācijā

16.11.2020

16. novembrī atjaunotajā bērnu rotaļu laukumā Uzvaras ielā Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns kopā ar projekta vadītāju Rūtu Kricku un atbildīgajiem speciālistiem apskatīja paveikto.

Bērnu rotaļu laukumā ir pabeigti atjaunošanas un labiekārtošanas darbi, un tas ir nodots ekspluatācijā. Darbi veikti par Dobeles novada pašvaldības finanšu līdzekļiem.

Bērnu rotaļu laukumā tika veikta esošo iekārtu demontāža, nozāģēti un izrakti celmi vecajiem apstādījumiem un demontētas vecās inženierkomunikācijas. Veikti apzaļumošanas darbi, esošo soliņu atjaunošana un uzstādītas jaunas atkritumu urnas.

Labiekārtošanas darbu laikā ir ieklāts ģeotekstila materiāls, vienā laukumā ir izveidots smilts, bet otrā - mulčas segums. Laukumā ar smilts segumu ir uzstādīts mazākiem bērniem domātais rotaļu aprīkojums, savukārt laukumā ar mulčas segumu - rotaļu aprīkojums, kas vairāk piemērots pusaudžiem. Kā skaidroja projekta vadītāja Rūta Kricka, mulča ir gan cilvēkiem, gan dabai draudzīgs materiāls - tā ir gatavota no lapu kokiem, kas nerada asas šķautnes un nodrošina amortizāciju.

Rotaļu aprīkojumā ietilpst šūpoles, vingrošanas un rāpšanās komplekss, karuselis u. c. iekārtas.

Demontāžas un labiekārtošanas darbus bērnu rotaļu laukumā veica SIA “Rotas”, izmaksas - 17 526 EUR (ar PVN). Rotaļu aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu veica SIA “GoPlay”, izmaksas - 28 870 EUR (ar PVN).

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: santa.savicka@dobele.lv