?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Ziemassvētku koncerts kopā ar Madaru Fogelmani un Ingu Rancāni

14. decembris
S 16:00
Dobeles Mūzikas skolā, koncertzālē “Zinta”

Ziemassvētku laiks. Sirds dziļumos katrs jūtam tā dziļo klusumu un gaišumu. Jau izsenis mūsu senču tradīcijās tas ir bijis laiks, kad tiek uzvarēta tumsa un tās vietā atnāk gaisma.
Ziemassvētku laiks ir kā aicinājums atrast savu ceļu uz gaismu, lai audzētu sevī pateicību, labestību, sirds gudrību, mīlestību… Gaismu, kas aicina kļūt labākiem par tiem mums, kas bijām vakar.
Ceļš uz gaismu mierina,
Tuvāk tevi vilina
Tāpēc tu esi šeit!
Paliec sevī, neaizej!
Tava gaisma, Tavējā,
Tava saule – manējā.
Tāpēc tu esi šeit!
Paliec sevī, neaizej!
/Madara/

Mūsu aicinājums uz gaismu izskan mūzikā. Dziesmās, kurās dvēsele uzrunā dvēseli un sirds sastopas ar sirdi! Caur melodijām un dziesmu vārdiem, caur čella balsi, kokles skaņām un sajūtu instrumentu vibrācijām!

Pasākumā būs iespēja klausīties Madaras Fogelmanes oriģināldziesmas, sacerētas čellam un balsij, kā arī aranžijās pievienojas kokle un dažādi skaņas instrumenti. Dziesmas sarakstītas par filozofiska rakstura tēmām kā daba, iekšējā pasaule un ārējā pasaulē, kur smelties mieru dzīvē, kad no mums tiek prasīts tik daudz. Dziesmās izskan arī aicinājums sekot vārdiem un mūzikai, lai tiktu aizvesti garīgā un dziļā piedzīvojumā uz sirdi un satiktu savu iekšējo mieru un klusumu.

MADARA ir latviešu čelliste un dziedātāja. Viņa ar dziesmu „Esamība”, kas bija vienīgā atlasei pieteiktā dziesma latviski, piedalījās Latvijas nacionālajā atlasē 2018. gada Eirovīzijas dziesmu konkursam, kura otrajā pusfinālā ieguva pirmo vietu, bet finālā palika 3. vietā.

Sirsnīgi aicinām uz šo satikšanos!

Biļetes cena 12.00 EUR. Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs.

Nadežda Čerpaka,
Dobeles novada pašvaldības
projektu vadītāja