?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Sajūtu pastaigu cikla vides instalācija – “Vasara”

28. maijs - 30. maijs
Ķestermežā, Dobelē

No 28. maija līdz 30. maijam Dobeles Ceriņu festivāla ietvaros piedāvājam vēlā vakara pastaigu, kur caur sajūtām ievedīsim Jūs vasarā.

Sajūtu pastaigu cikla 2. daļa “Vasara” apvienos divas lietas vienā piedzīvojumā - gan dienas, gan vakara laikā. Pirmā - aizvedīs vēstures ceļojumā un dos iespēju iepazīt tuvāk Ķestermežu. Meža vidē izvietotajās četrpadsmit planšetēs aprakstīti aculiecinieku atmiņu stāstījumi un dažādi notikumi. Otrā - vēla vakara pastaiga Ķestermežā, kur caur sajūtām un skaņām jau varēs izbaudīt vasaru.

Trīspadsmit planšetēs ir paslēpti burti, kurus, uzmanīgi lasot un sekojot vēsturiskajiem aprakstiem, pamanīsi. No atrastajiem burtiem jāizveido vārdu salikums un tas jāiesūta uz Dobeles pilsētas kultūras nama Facebook.com Messenger līdz š.g. 1.jūnijam. Tie, kuri būs iesūtījuši šo vārdu salikumu, piedalīsies loterijā un pretendēs uz balvām no mūsu pasākuma atbalstītājiem.

Vēsturiskie apraksti Ķestermeža takās būs lasāmi līdz vasaras beigām.

Šī gada pavasarī Dobeles pilsētas kultūras nams aizsāka veidot sajūtu pastaigu ciklu brīvā dabā - gadalaiki. 

Vides instalācijas apkārtnē tiks fotografēts un filmēts. Foto vai video var tikt izmantoti nekomerciālos nolūkos un aicinām stingri ievērot valstī noteiktās rekomendācijas un prasības COVID-19 ierobežošanai.

 

Kontaktinformācija
Andris Podvinskis
Dobeles pilsētas kultūras nama
producents 
Telefona numurs: 28341409
E-pasta adrese: andris.podvinskis@dobele.lv