?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Pilsētas egles iedegšana

05. decembris - 06. decembris
S-Sv
Vēsturiskajā tirgus laukumā

No 2020. gada 5. decembra plkst. 16:00 līdz 6. decembra vakaram Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā ikkatrs dobelnieks un pilsētas viesis ir aicināts pats iedegt Dobeles pilsētas centrālo egli.

Ziemassvētki un to gaidīšana ir brīnumu laiks, kad ikviens – gan liels, gan mazs – vēlamies piepildīt savu ikdienu ar gaišām domām, labiem darbiem un īstenot izsapņotās vēlēšanās. Pilsētas egles iedegšana tradicionāli kļuvusi par vienu no gaidītākajiem Ziemassvētku brīnumiem Dobeles pilsētā, un arī šogad šī svētku simbola izgaismošana notiks neierastā, maģiskā un drošā veidā.

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus un citus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu, šogad pilsētas egles iedegšana norisināsies divas dienas un katram individuāli būs iespēja ņemt dalību šajā brīnumainajā norisē. Ievērojot distanci un nepulcējoties, ikviens ir aicināts uzkāpt uz īpaši veidotas platformas, kas ļaus iedegties lielajai pilsētas eglei. Viss, kas nepieciešams, lai egle iedegtos, ir savas Ziemassvētku vēlēšanās klusa izteikšana vai iedomāšanās, un, kas to lai zina, varbūt tā piepildīsies. 

 Kā jau ierasts, egle tiks izvietota Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā un ikvienai ģimenei būs iespēja būt par maģiskā egles iedegšanas mirkļa galveno varoni. Rotāsim egli, izsakot vēlēšanos un iededzot to vairākkārt, divu dienu garumā. Aicinām izvērtēt Tirgus laukuma apmeklēšanas laiku, nedrūzmēties ap egli un tās teritorijā, rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību. 

Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Atrodoties Tirgus laukumā noteiktajā laikā, lūdzam ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību un ierobežošanu.

Organizē: Dobeles pilsētas kultūras nams sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību

Papildu informācija:
Andris Podvinskis
Dobeles pilsētas kultūras nama
pasākumu producents 
Telefona numurs: 28341409
E-pasta adrese: andris.podvinskis@dobele.lv