?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Mini festivāls bērniem "Kids bubble Wonderland"

12. jūlijs 2020
Sv 17:00 - 20:30
Ķestermeža estrādē, Dobelē

Kids bubble Wonderland ir iespējams viens no taviem šīs vasaras labākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko burbuļu pasauli. Jautras un interesantas burbuļu aktivitātes visa vakara garumā visām vecuma grupām. 
Pasākumā notiks burbuļu šovs, un  galvenais notikums būs burbuļu rekorda uzstādīšana katrai pilsētai sadarbībā ar MisteryBubbles. Uzdevums būs visiem kopā radīt pēc iespējas vairāk burbuļu gaisā. Atsevišķi ģimenes sacentīsies par “Garākā burbuļa” titulu pilsētā.
Bet pašas sacensības jau nav galvenais, svarīgs ir kopā ar ģimeni pavadītais laiks. Bērni visa vakara garumā – no pl.17.00 līdz 20.30 - varēs atpūsties un nofotogrāfēties burbuļu foto stendā “Apvelc ap sevi burbuli” un našķoties saldumu bārā, bet vakara kulminācijā būs dūmu burbuļu šovs ar vadītāju BOBU, kurš iesaistīs bērnus dažādās aktivitātēs. Mainoties 2 metru ierobežojumiem, programma var tikt papildināta ar putu ballīti un piepūšamajām atrakcijām.
Māmiņas varēs iepazīt jauno skaistumkopšanas produkciju speciālajā “AVON” teltī.

Biļešu cenas un vairāk info arī par pasākumiem citās pilsētās www.kidswonderland.lv
Biļetēm līdz 10. jūlijam atlaide -40% - 7 EUR! Daudzbērnu ģimenēm īpaša cena. Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.