?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Mazie Auces pilsētas svētki, notikums “KultūrIMPULSS’ 21”

24. jūlijs 2021
S
Aucē

24. jūlijā, svinot mazos Auces pilsētas svētkus, Auces novada Kultūras centrs pilsētas iedzīvotājus un tās viesus aicina piedalīties notikumā “KultūrIMPULSS’ 21”.

No plkst. 9:00 līdz 14:00 norisināsies Vasaras tirgus Ausmas ielā pie Auces novada Kultūras centra.

Tirgū varēs iegādāties atspirdzinošus dzērienus, augļu un ogu vīnus, medu, rudzu maizi, mājas kūpinājumus, piparkūkas, cukurvati u.c. gardumus. Būs stādi, kalumi, pinumi, rotas, t-kreklus ar Auces motīviem, apģērbi, apavi, ādas maki, pirts lietas un daudz kas cits.

No plkst. 11:00 līdz 14:00 priecēs atrakcijas maziem un lieliem Aspazijas laukumā.

Pašiem mazākajiem būs pieejamas piepūšamajās atrakcijās – “Mazais Kapteinis” - bērnu baseins, kurā mazuļi varēs kuģot milzīgos piepūšamos dzīvniekos. Ģimenes un kompānijas varēs jautri un atjautīgi pavadīt brīvo laiku, spēlējot 20 lielās koka spēles.

Savukārt iespēja darboties “Mazā stiprinieka” raibu raibajās piedzīvojumu un sportiskajās aktivitātēs priecēs kā vecākus, tā bērnus.

Plkst. 21:00 “Triānas parks” koncerts Auces estrādē.

Atzīmējot vienpadsmit pastāvēšanas gadus, grupa “Triānas Parks” ir laidusi klajā albumu “11”, kurā apvienotas vienpadsmit spilgtas kompozīcijas latviešu valodā, ko jau šovasar 24. jūlijā plkst. 21.00 būs iespēja dzirdēt Auces estrādē notikumā “KultūrIMPULSS’ 21”. Tā ir dāvana Auces iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, svinot mazos Auces pilsētas svētkus. 

Koncerts pieejams tikai vakcinētām vai COVID-19 izslimojušām personām, to skaitā bērniem, uzrādot derīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Ieeja koncertā tikai ar bezmaksas biļetēm, kas pieejamas Auces novada Kultūras centrā (palīdzēsim izdrukāt no www.bilesuparadize.lv ) no 19. jūlija līdz 23. jūlijam katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/100492 .

Uz koncertu lūdzam ierasties savlaicīgi, jau no plkst. 19.30.

Pirms koncerta un tā laikā darbosies kafejnīca. Būs pieejami dažāda stipruma atsvaidzinošie dzērieni, karsta tēja un kafija, dažādas uzkodas un pat karstie ēdieni.

Vietu skaits ierobežots.

No plkst. 23:00 līdz 01:00 iespējams piedalīties romantiskā pastaigā “Maģiskās gaismu spēles” Vecauces pils parkā.

Pils iemirdzēsies jaunās krāsās, parkā un naksnīgajās debesīs būs baudāma viskrāšņāko gaismas staru un lāzeru saspēle, vienā no dīķiem - muzikālais strūklaku šovs. Maģiskās gaismu spēles liks elpai no sajūsmas aizrauties. Seansi cikliski atkārtosies ik pa 15 minūtēm.

Piedaloties pasākumos, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai - ievērot divu metru distanci un nedrūzmēties.

KultūrIMUPULSS - impulss andelei, bateriju uzlādei un vitālai romantikai, izbaudot kultūras, radošās, spēka un veiklības aktivitātes. #notvermūzuaucē!

Informē
Vija Kurpniece
Auces novada Kultūras centra
Mākslinieciskās daļas vadītāja
E-pasts: vija.kurpniece@kultura.auce.lv