?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Maģisko burbuļu triku izrāde - PĀRCELTS

14. novembris 2020
S 16:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

Informācija par jauno pasākuma datumu sekos.


Dobeles pilsētas kultūras namā viesosies Maģisko burbuļu triku izrāde.  

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā. Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā būs iespēja vērot pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecē apmeklētājus visā pasaulē.

Katrai bērnu biļetei līdzi dāvana – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas, pirms izrādes. Uzreiz pēc izrādes būs iespēja pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv.

Ieeja pasākumā no plkst. 15:00. Izrādes ilgums - viena stunda un trīsdesmit minūtes.

Biļešu skaits ierobežotā daudzumā. Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bez maksas. Vecākam jāpērk biļete.

Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem 11-15 eiro (komplektā burbuļu dāvaniņa 15 eur vērtībā). Vecākiem vai pavadoņiem 6-10 eur. Izvēloties vecāku vai pavadoņa biļeti ar atlaidi, dāvaniņa netiek pievienota.

Informē:
Dobeles pilsētas kultūras nams