?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Lindas Leen solokoncerts pie klavierēm

11. septembris
P 18:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

Dobeles pilsētas kultūras nama 81. sezonas atklāšanas festivāla ietvaros kultūras nama apmeklētājus priecēs lieliskās Lindas Leen solokoncerts. 

Dziedātāja un dziesmu autore Linda Leen radījusi jaunu koncertprogrammu, kurā pie klavierēm izpilda savu mūziku, lasa pašas rakstīto autordziesmu atdzejojumus latviešu valodā, dalās ar stāstiem iz dzīves un jaunatskaņojumiem no mūziķes un pasaules autoru daiļrades. Pirmoreiz sarunu caurvītais muzikālais vakars izskanēja pirmajā pandēmijas klātienes koncertā maijā "Hanzas Peronā". Veiksmīgā debija iedvesmojusi Lindu turpināt apceļot īpašas Latvijas koncertvietas tandēmā jeb, kā viņa pati smaidot saka, pašduetā ar flīģeli.

Linda: "Šādu koncertu – tikai es pie klavierēm un skatītāji, esmu lolojusi kopš bērnības. Šis instruments vienmēr ir bijis kā viena no krāsām manos lielajos koncertos, pavadonis komponēšanā un mana kaislība – tas dzied tūkstoš mēlēs, no tā var izvilināt gan apbrīnojamu spēku un smalkumu, gan smeldzi un gaviles. Un šobrīd nelielajam, tuvajam formātam- koncertstāstam, šķiet, ir īstais laiks un vieta!"

Biļešu cena: 7-10 eiro

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un dpkn kasē