?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena

18. novembris 2020
T 17:00-20:00
Dobelē

2020. gada 18. novembra vakarā dobelnieki un pilsētas viesi tiek aicināti aplūkot trīs gaismas un vides objektus, kas tapuši par godu Latvijas 102. dzimšanas dienai.

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus un citus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu, šogad svētku salūts un koncerti nenotiek. Tomēr Dobeles iedzīvotāji un viesi tiek aicināti godināt Latviju un tās dibinātājus, dodoties tematiskā pastaigā „Gaismas vārdi Latvijai”, un apskatīt pilsētvidē izstādīto vides objektu ekspozīciju.

„Gaismas vārdi Latvijai” ietvaros Dobeles pilsētā tiks izvietoti trīs tematiski apskates objekti, kas atradīsies Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā, Dobeles pilsdrupās un pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa. Vides instalāciju mērķis ir rosināt ikvienu pasākuma apmeklētāju aizdomāties par Latvijas vēsturi, neatkarību, 102 gados paveikto un to, ko nozīmē būt par latvieti šodien. Ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis ir aicināts individuāli izteikt pateicību un izrādīt cieņu Tēvzemei, noliekot sveci Dobeles atbrīvošanas pieminekļa pakājē.

Vides objektu teritorijā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pastaigas laikā lūdzam ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību un ierobežošanu.

Informāciju sagatavoja:
Roberts Sīlis,
LKA LKK kultūras menedžmenta students ar specializāciju multimediju producēšanā
Dobeles pilsētas kultūras nama praktikants

Informācija par pasākumu:
Lauma Niedrīte,
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Lauma.niedrite@dobele.lv