?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Latvijas amatieru un senioru čempionāts grupas braucienā un Dobeles velo diena

30. augusts
Sv 12:00
Laukumā pie Dobeles pilsētas kultūras nama

Svētdien, 30. augustā, plkst. 12:00 Dobelē norisināsies Latvijas amatieru un senioru čempionāts grupas braucienā un Dobeles velo diena.

Pretī Dobeles kultūras namam notiks Latvijas čempionāta sacensības grupas braucienā amatieru grupu sportistiem, kā arī Dobeles velo dienas Tautas brauciens. Sacensību rīkotāji amatieru un jaunākajām senioru grupām sarūpējuši 90 kilometru garu distanci, kas sadalīta sešos 15 kilometru garos apļos pa Dobeles pilsētas ielām un novada apkārtnes ceļiem. Detalizēta distances karte tiks publicēta nākamajā nedēļā.

Tikmēr cienījamāko senioru grupu braucēji kopā ar Dobeles velo dienas Tautas braucējiem, kas tiks vērtēti piecās vecuma un meistarības grupās, veiks 30 kilometru garu distanci pa Dobeles un tās apkārtnes ceļiem.
Pieteikšanās grupas braucienam tiek rīkota mājas lapā lrf.lv un turpināsies līdz 28. augustam.

Šis gads Latvijas sportā, tostarp riteņbraukšanā, ir ievērojami atšķirīgs no iepriekšējiem. Neskatoties uz to, tiek meklēti veidi kā sekmīgi aizvadīt nozīmīgākās pašmāju riteņbraukšanas veidu sacensības. Latvijas čempionāta medaļas šosejas riteņbraukšanā šogad sadalītas grupas brauciena sacensībās B un C grupām.

Sacensības Biķernieku trasē un Dobelē rīko: Latvijas Riteņbraukšanas federācija un RSK “Tandēms”.
Sacensības atbalsta: Dobeles novada pašvaldība, Ceļu satiksmes un drošības direkcija, Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Olimpiskā komiteja, “Dobeles dzirnavnieks”, “Skandi motors”, “Fans”, “FeelFree”, “Eleven sportswear”, “Evelostore”, “4 cyclists”, “Piebalgas alus”, “Oshee”.

Informē:
Latvijas Riteņbraukšanas federācija
www.lrf.lv