?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Kustību ekspedīcija

29. maijs
S 8:00
Dobeles novadā

Dobeles pilsētas kultūras nams Ceriņu festivāla ietvaros ir sagatavojis izzinošu un uz kustībām vērstu dienu. Dobelnieki un pilsētas viesi varēs kārtīgi izkustēties, meklēt un atveidot kustības, un vakarpusē pievienoties nomierinošai vakara vingrošanai.

29. maijā no plkst. 08:00 līdz pat plkst. 12:00 ikviens interesents varēs rītu sākt aktīvi kopā ar dpkn hip-hop deju studiju Diānas Visnapas vadībā, pievienojoties dpkn profilam vietnē Facebook.

No plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 aicinām doties uz pilsdrupu promenādi, atrast planšetes ar vizualizētām kustībām, šīs kustības atveidot, nofotogrāfēties un publicēt šo bildi vietnē Facebook, pievienojot tēmturi - #dobelekustībā. Dalībnieki, kuri būs izpildījuši visas kustības un publicējuši tās ar norādīto tēmturi, piedalīsies loterijā un iegūs kādu balvu no mūsu pasākuma atbalstītājiem.

Vakarā plkst. 19:00 visiem interesentiem būs iespēja pieslēgties dpkn profilam vietnē facebook, kur kopā ar Diānu Gavari varēs iemācīties, kā nomierināt savu ķermeni pēc dienas garās steigas. Tas būs noderīgi katrā jūsu dienas izskaņā. Aicinām visus piedalīties būt kopā.

Mēs Tevi aicinām – Esi kustībā!

Informāciju sagatavoja:
Linda Rēdliha
Dobeles pilsētas kultūras nama
producente