?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Koncerts “Starp Sapņu Miljoniem”

01. februāris
S 18:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

Koncertprogramma „Starp Sapņu Miljoniem” priecēs klausītājus Dobelē.

Tehnisku iemeslu dēļ koncerts "Starp sapņu miljoniem" 20.10.2019., tiek pārcelts uz 01.02.2020., plkst. 18:00. Iegādātās biļetes uz 20.10.2019. koncertu ir derīgas 01.02.2020., tās nav nepieciešams mainīt. Savukārt apmeklētājiem, kuriem piedāvātais datums nav aktuāls, ir iespēja iegādātās biļetes atgriezt, atpakaļ saņemot iztērēto naudu.

Tuvojas drēgnie ziemas vakari, bet ikvienam no mums ir vēlme atgriezties vasarā, kur sapņi nešķita neiespējami. 1.februārī Dobeles kultūras namā koncertprogramma „Starp Sapņu Miljoniem” sniegs iespēju pasapņot, klausoties Latvijā zināmās un populārās komponista Gaita Lazdāna dziesmas. Koncertprogrammu papildinās jaunie estrādes izpildītāji, sniedzot jaunu un nebijušu skanējumu.

Komponists Gaitis Lazdāns piedāvās ieklausīties viņa daiļradē caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā savulaik Harija Spanovska izpildīto "Neatstāj mani rudenī", Jāņa Paukštello - "Ielūgums", Kaspara Markševica šī brīža hītu "Mana mīļā" un daudzas citas.

Gaitis Lazdāns, koncertprogrammas idejas autors: "Viss aizsākās ar sapni par skaistu un romantisku koncertprogrammu, kurā piedalītos jauni, dziedoši mākslinieki. Man apkārt ir lieliska komanda un mūziķi, ar kuriem kopā sniegsim emocijām bagātu muzikālo baudījumu. Pasaulē ir miljoniem sapņu - mums katram ir savi sapņi, daži tiek piepildīti, bet daži diemžēl aiziet vējā. Mēs vēlamies sniegt klausītājiem iespēju caur mūsu koncertiem mēģināt izsapņot savus sapņus un izdzīvot šo stāstu līdz ar mums."

Kristīne Šomase, jaunās paaudzes dziedātāja: "Gaita daiļrade vienmēr asociējas ar kaut ko skaistu un romantisku, tā ir ļoti dziļa, un nebaidos teikt, ka spēcīga. Man ir patiess prieks, ka varu būt starp šiem talantīgajiem mūziķiem un māksliniekiem, piedalīties tik gaisīgā un sapņainā koncertprogrammā. Katrs sapnis sākās ar sapņotāju. Izdzīvosim sapņus kopā, uz tikšanos koncertos visā Latvijā!"

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns - taustiņinstrumenti, Āris Ozols - ģitāra, Oskars Deko - perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš - basģitāra.

Biļetes Dobeles pilsētas kultūras nama un “Biļešu paradīze” kasēs. Biļešu cenas: 12 EUR, 15 EUR, 18 EUR.

Informāciju sagatavoja
Elizabete Dita Pumpura,
Pasākuma sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: elizabete.pumpura@inbox.lv
Tel.: +371 26156532