?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Koncerts “50³”

26. oktobris
S 17:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

2019. gada 26.oktobrī, plkst.17.00 Latvijas kormūzika svin svētkus Dobelē kopā ar gaviļniekiem Ingu Siliņu,  Ilzi Lazdiņu un Ivaru Cinkuss.

Inga Siliņa ir Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu kora “Vizma” kormeistare, Ilze Lazdiņa – koncertmeistare, Ivars Cinkuss RTU vīru kora “Gaudeamus” mākslinieciskais vadītājs un diriģents.

Katru gadu, rudenī, Ivars Cinkuss kopā ar kori “Gaudeamus” organizē izbraukuma koncertus Latvijā. Šī gada mērķis bija paviesoties Dobelē. Šogad visiem trim māksliniekiem vasarā apritēja apaļi piecdesmit, līdz ar to Dobeles pilsētas kultūras nama diriģentei Vizmai Zandersonei radās ideja šos notikumus apvienot un atzīmēt ar skaistu koncertu.

Koncertā tiks atšķirtas zīmīgas lappuses gaviļnieku dzīves gājumā no viņu līdzgaitnieku skatu punkta un izdziedātas viņu mīļdziesmas. Tajā piedalīsies Dobeles pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Vizma”, Dobeles Mūzikas skolas zēnu koris, vadītāja un diriģente Karīna Zandersone un RTU vīru kora “Gaudeamus”. Koncertu vadīs Latvijā populārais dziesminieks Mārtiņš Ruskis. Koncerta laikā Mārtiņš Ruskis sniegs īpašu veltījumu gaviļniekiem un koncerta apmeklētājiem.

Ieeja EUR 3,-
Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv vai dpkn kasē.

Pasākumu rīko:
Dobeles pilsētas kultūras nams

Pasākumu atbalsta: 
Dobeles novada pašvaldība

Informācija par pasākumu:
www.dobele.lv, www.kulturadobele.lv,

Informē:
Linda Rēdliha
Dobeles pilsētas kultūras nama
pasākumu producente 
Tālr. +371 25488434
E-pasts linda.redliha@dobele.lv