?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Koncertprogramma «Marhils un draugi» Dobelē

20. augusts 2021
P 20:00
Ķestermeža estrādē, Dobelē

20. augustā no plkst. 20.00 Dobeles Ķestermeža estrādē norisināsies koncerts «Marhils un draugi», kur Ulda Marhileviča dziesmas izdziedās Igo un Aija Andrejeva un, protams, arī pats komponists un daudzu skaistu dziesmu autors Uldis Marhilevičs. Par pavadījumu parūpēsies instrumentālā grupa.

«Vienkārši nāciet klausīties, jo būs visplašākais repertuārs – dziesmas no dažādiem laikiem: sākot no «Lūguma», kuru kādreiz dziedāja Mirdza Zīvere; protams, «Tikai tā» un daudzas citas no «Liepājas brāļu» repertuāra, «Mēs varam līdzās būt»; fragmenti no dziesmu spēles «Tobāgo»; manas Raimonda Paula dziesmu aranžijas; protams, arī dziesmas no grupas «Remix», Aijas Andrejevas un Igo repertuāra» par to, kas sagaidāms šajos koncertos, saka komponists.

«Mana vasara ir izdevusies, ja varu uzstāties kopā ar Uldi, un mēs ar viņu kopā koncertējam jau sešus gadus. Vienmēr esmu priecīga par šādu iespēju, turklāt šovasar būs divi koncerti, tāpēc vasara būs izdevusies! Turklāt šajos abos koncertos būsim lieliska kompānija,» gandarījumu pauž dziedātāja Aija Andrejeva. «Man Ulda dziesmas ir ļoti mīļas, un vienmēr tās izpildu ar lielu baudu un prieku. Pagaidām galīgais repertuārs vēl nav zināms, taču ceru, ka Marhils man uzticēs nodziedāt dziesmu «Vēl», kuru savulaik dziedāja Mirdza Zīvere un kura nu ir mana mīļākā Ulda komponētā dziesma. Nu jau man ir radusies sajūta, ka tā ir mana dziesma, jo arī neviens pašas koncerts man nav iedomājams bez šīs dziesmas. Tas koncertos allaž ir absolūts «sprādziens», un ja vēl varēšu to dziedāt kopā ar pašu Uldi… Tajā visā ir kaut kāda maģija!» piebilst Aija.

Koncertu varēs apmeklēt pret Covid-19 vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas, pie ieejas koncertā uzrādot atbilstošu sertifikātu un personību apliecinošu dokumentu.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Vairāk informācijas:
Sandis Mohovikovs,
producents
Mob. tālr. 29131458
e-pasts: sandismoh@gmail.com