?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Kantrimūzikas grupa "Sestā jūdze"

10. jūlijs
P 21:00
Ķestermeža estrādē, Dobelē

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa "Sestā jūdze"  savas pastāvēšanas laikā dodas pirmajā Latvijas brīvdabas koncerttūrē, sniedzot klausītājiem iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties.
Vasaras vakaru koncertu turneja "Šī ir vienīgā diena, vienīgā nakts" norisināsies, aptverot vienpadsmit Latvijas skaistākās un lielākās brīvdabas estrādes, un kā pirmā tūres atklāšanas vieta ir izraudzīta Dobele, Ķestermeža estrāde, kur koncerts norisināsies 10. jūlijā plkst. 21:00.
Koncerts būs kā spirgts veldzējums, aicinot baudīt brīvdabas romantisko un vasarīgo noskaņu, kādu ar savām dziesmām spēj uzburt tikai "Sestās jūdzes" mūziķi.
Grupa “Sestā Jūdze” sagādājusi īpašu pārsteigumu – koncertā skanēs ne tikai visu laiku populārākās grupas dziesmas: “Atvars”, “Ievai”, “Upe”, “Gan jau” u.c., bet klausītāju vērtējumam tiks nodotas arī pavisam jaunas un vēl nekur nedzirdētas dziesmas no drīzumā gaidāmā grupas albuma “Upe”. Tieši dobelnieki būs paši pirmie, kuri dzirdēs jaunās dziesmas: “Aicini mani pie sevis”, “Labākās dienas”, “Mazā upe”, “Mūsu fotogrāfija”, “Kas zin, kā būs”, “Tā pati diena, tikai līst” u.c., lai iemīļotu tās uz visiem laikiem.
Kā stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs: “Šoreiz viss būs citādi. Jūsu būs mazāk, bet mūsu – tikpat. Mēs patiesi ilgojamies pēc saviem klausītājiem, neatkarīgi no ierobežojumiem un vietu skaita. Kopā pavadīsim ļoti īpašu vakaru, atskatoties jau paveiktajā un paveroties nākotnē. Būs romantiski un skaisti. Šis ir laiks, kad neko nevar zināt, iespējams, patiešām varbūt “vienīgā diena, vienīgā nakts”, kad atkal varam tikties. Tāpēc ņemiet līdzi pledus, lai varat ne tikai izvēlēties estrādē distancēšanās vietu, bet arī nolīst kādā romantiskā stūrītī un baudīt. Mēs jūs ļoti gaidīsim!”
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā (Dobelē – Dobeles pilsētas kultūras nama kasē), kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv. Pirmo 100 biļešu cena - 10 EUR. Aicinām tās iegādāties savlaicīgi, jo, ievērojot valstī noteikto sanitāro protokolu un distancēšanos, biļešu skaits ir ierobežots.