?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Juris Jope un Jenny May Ziemassvētku koncertā “Dvēseles gaisma”

19. decembris 2021
Sv 16:00
Auces novada Kultūras centrā

Divi šarmanti dziedātāji - Juris Jope un Jenny May - vienojušies duetā “Dvēseles gaisma”.
Skatuves mākslinieki ļoti rūpīgi atlasījuši dziesmas, kuras patiesi silda un ar mīlestību piepilda ikvienu klausītāju. Pilnīgi jaunu muzikālo noskaņu gluži kā garšvielas karstvīnā dod dažādo žanru apvienojums – klasiskais ar pomūziku. Juris dažās dziesmās ļausies būt trakulīgāks nekā ierasti, savukārt Dženija pilnīgi pretēji ierastajiem, temperamentīgajiem ritmiem, izpildīs maigas klasiskās kompozīcijas.

“Mums pats svarīgākais ir, lai katra dziesma uzrunā skatītāju tieši sirsniņā, lai atver durvis uz gaismu, uzmundrina, motivē un ļauj kļūt labākiem. Lai pēc koncerta ir sajūta, ka esi pasargāts, ka esi gaismā un vari nest to arī tālāk, daloties ar citiem,” tā par jauno programmu teic Juris un Jenny May.

“Mana spilgtākā bērnības Ziemassvētku gaidīšanas sajūta ir, kad aukstā, sasnigušā decembra dienā tiek meklēta "tā īstā" Ziemassvētku eglīte, zem biezām sniega cepurēm un kad pārsalis esi ienācis siltā, ar malkas krāsni piekurinātā omes virtuvē, kas smaržo pēc tikko ceptiem speķa pīrāgiem. Mmm, burvīga sajūta,” ar smaidu atmiņās dalās Juris.

Savukārt, Jenny May par svētkiem stāsta, ka ilgi ticējusi Ziemassvētku vecītim, gaidījusi svētkus ar līdzīgu sajūtu kā tauriņi vēderā, jo šķitis, ka notiks brīnums. Šobrīd vieglāk šo sajūtu nodot saviem bērniem, jo viņi tieši tāpat vēl tic un ar mirdzošām ačelēm gaida. “Un brīnumi būs. Mēs ar dziesmām radīsim patiesi svinīgu un piepildītu svētku sajūtu gammu, lai arī lielajiem prieks sirdīs un acis mirdz, lai pēc koncerta katrs par kripatiņu labāks, priecīgāks un gaišāks kļūst,” optimistiski nosaka  Jenny May.
 
Koncertā izskanēs tādas dziesmas, kā “Kamēr svecītes deg”, “Jingle bell rock”, “Ej, stāsti kalnos, lejās”, “Es skaistu rozīt zinu”, “Pie Jesu”  un daudzas citas krāšņas kompozīcijas.

Lūgums līdz 15. decembrim saņemt bezmaksas ieejas kartes Kultūras centrā.

https://youtu.be/XP9gD50zYZs

Informē:
Vija Kurpniece
Auces novada Kultūras centra
Mākslinieciskās daļas vadītāja
E-pasts: vija.kurpniece@kultura.auce.lv
Tālr.: 26472306