?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Izrāde "Sniegbaltītes skola"

22. decembris
Sv 18:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

2019. gada 22. decembrī plkst. 18:00, Dobeles pilsētas kultūras namā skatāma izrāde visai ģimenei "Sniegbaltītes skola".

Leģendārā pasaka "Sniegbaltītes skola" ir kļuvusi par vienu no mīļākajam bērnības pasakām jau daudzām paaudzēm. Šogad Latvijas Jaunatnes teātris saviem skatītājiem piedāvās jaunu un krāšņu šīs muzikālās bērnu pasakas iestudējumu, kurā darbosies visiem labi zināmie pasakas tēli - Sniegbaltīte, Salatēvs, zaķēni, vilcēns un citi meža zvēri. Lomās - Laima Miltiņa, Jānis Jarāns, Raimonda Vazdika, Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants, Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Sandis Bergholds, Kārlis Tols u.c. Izrādes režisors - Jānis Mūrnieks, producents - Juris Millers.

Izrāde paredzēta pirmsskolas vecuma skatītājiem un jaunāko klašu skolēniem.

Pasākuma laikā var tikt veikta pasākuma un tā apmeklētāju video un foto fiksēšana ar mērķi šos ierakstus padarīt publiski pieejamus. Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam. Skatītājiem līdz 5 gadu vecumam, kuri neaizņem atsevišķu sēdvietu un apmeklē pasākumu pieaugušo pavadībā, jāiegādājas t.s. "bērnu biļete" par EUR 5.00.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un dpkn kasē.

Informē
Lauma Niedrīte
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darbu menedžere
Mob. +371 29331181
lauma.niedrite@dobele.lv