?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Izrāde "Māja zem varavīksnes"

04. oktobris 2020
Sv 12:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

2020. gada 4. oktobrī plkst. 12:00 ieli un mazi teātra mīļotāji ir aicināti Dobeles pilsētas kultūras namā apmeklēt izrādi "Māja zem varavīksnes".

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai, varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz izrādi – "Māja zem varavīksnes".

Šī ir jautra izrāde bērniem un vecākiem – par vērtībām, kurā izrādes varoņi interaktīvi iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Kopā ar bērniem viņi centīsies noskaidrot: Kas ir draudzība un kam tā vispār ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir labāk - kārtība vai nekārtība? Izrādē "Māja zem varavīksnes" gan varoņus, gan skatītājus sagaidīs daudz palaidnību un interesantu piedzīvojumu! Uz tikšanos!

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles pilsētas kultūras nams