?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Grupas “Sestā Jūdze” 20 gadu jubilejas romantisko dziesmu vakars “Es iemīlēšos Tevī” Aucē

11. septembris 2021
S 20:00
Pie Auces novada Kultūras centra

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” šovasar atzīmē savu 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” izdod jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase, kas būs dzirdama ekskluzīvam publikas daudzumam speciāli izveidotā brīvdabas saulrieta terasē, skatītājiem baudot vakaru pie baltu galdautu klātiem galdiņiem, mielojoties ar grupas apdziedāto un godalgoto rabarberu vīnu no “Abavas vīna darītavas” un mielojoties ar lieliskā restorāna “Hercogs” uzkodām.

Saulrieta vakaru papildinās īpašā viese - leģendārās grupas “Čikāgas piecīši” oriģinālā sastāva dalībniece Lorija Vuda-Cinkusa un vakara vadītājs, kāds ļoti tuvs un visiem pazīstams aktieris, kas iejutīsies ne tikai pasākuma vadītāja, bet arī viesmīļa ampluā.

Grupas līderis Agris Gedrovičs teic: “Ne tikai mēs esam pelnījuši beidzot atgriezties pie saviem mīļajiem klausītājiem klātienē, bet arī klausītāji ir pelnījuši baudīt mūsu mūziku dzīvajā izpildījumā bez ekrānu starpniecības. Ne velti mūsu jaunajā albumā ir iekļauta tik skaista dziesma “Aicini mani pie sevis”, un mēs no sirds aicinām, ar smaidu, ar mīlestību un kopīgu sadziedāšanos dziesmās “Upe”, “Gan jau”, “Ievai”, “Atvars” u.c.”

Koncerta viesi aicināti ievērot oficiālo vakara ģērbšanās stilu: “pavadām vasaru baltās noskaņās”. Balti un eleganti tērpi apmeklētājiem un dalībniekiem radīs īpašu svinīguma sajūtu, ienesīs gaišu un pozitīvu atmosfēru. Būs iespējams iegādāties izcilus vīnus, restorāna “Hercogs” sarūpētās uzkodas, kā arī grupas jauno albumu “UPE”.

Grupā „Sestā Jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras). Grupa „Sestā Jūdze” dibināta 2001. gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi, tādēļ, ierodoties uz pasākumu, viesiem tiks lūgts kopā ar ieejas biļeti un personas apliecinošu dokumentu uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina veikto vakcināciju, Covid-19 pārslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus. Savu vakcinācijas fakta dokumentu / sertifikātu variet atrast mājaslapā www.covid19sertifikats.lv. Lūdzam to lejuplādēt savā viedtālrunī vai ņemt līdzi tā papīra izdruku. Tiks pieņemti arī derīgi Covid-19 testa rezultāti.

Saistībā ar sertifikātu kontroli viesi tiek aicināti ierasties stundu pirms koncerta sākuma. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā jubilejas vakars notiks Auces novada Kultūras centrā. 

Bērniem līdz 12 gadu vecumam pieaugušo pavadībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez sertifikātiem un maksas.

Koncerts norisināsies pie galdiņiem, pie viena galdiņa 4 personas ne vairāk kā no 2 mājsaimniecībām. Ieņemot vietu pie galdiņa, viesi tiks lūgti aizpildīt anketu, lai personalizētu sēdvietu.

ATCERIETIES PAŅEMT LĪDZ:

  • DERĪGU SERTIFIKĀTU VAI TESTU;
  • PERSONAPLIECINOŠU DOKUMENTU;
  • KABATSNAUDU RESTORĀNA MALTĪTEI, VĪNIEM, SUVENĪRIEM.
     

Tālrunis papildinformācijai: 25455928 (Dace).

Biļetes cena ir 10,00 EUR, pieejamas šeit, kā arī Auces novada Kultūras centrā (tālr. 63745282 vai 26168132) katru darba dienu no plkst. 9:00 – 17:00 un pirms koncerta.

Iegādājoties biļeti uz koncertu, pasākuma apmeklētājs ar savu klātbūtni apliecina, ka piekrīt pasākuma organizatora noteikumiem, pieejami šeit.

Organizē: biedrība “Bravissimo” sadarbībā ar Auces novada Kultūras centru.

Informē
Vija Kurpniece
Auces novada Kultūras centra
Mākslinieciskās daļas vadītāja
E-pasts: vija.kurpniece@kultura.auce.lv