?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

FOTOSTUDIJA tavu produktu reklāmai

01. jūnijs 2020 - 26. februāris 2021
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Brīvības ielā 7

Projekta “Zaļā lauksaimniecība bez robežām” /Nr.ENI-LLB-1-117/ ietvaros ir atklāta fotostudija Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra trešajā stāvā. Vieta, kur ražotājiem, amatniekiem un citiem darītājiem kopā ar profesionālu fotogrāfu izveidot skaistas, radošas un kvalitatīvas produktu bildes bez maksas.

Lai atspoguļotu bildēs sava produkta labākās īpašības, tiek izmantota profesionāla kamera, apgaismošanas iekārtas un bilžu apstrāde. Pārdošanā nozīmīgas ir augstas kvalitātes bildes, kuras piesaista uzmanību un rada potenciālajos klientos vēlmi to iegādāties.

Projekta ietvaros tiks organizētas radošās darbnīcas, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja radīt savam produktam jaunu, pievilcīgu un “zaļu” iepakojumu, kā arī izveidot tam atraktīvas un interesantas bildes.

Ja arī tu vēlies iegūt šādas “garšīgas bildes”, sazinies ar mums:
Aneta Maisaka
aneta.maisaka@dobele.lv
mob. 28005546, 25449330

Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību instrumenta ietvaros 2014.- 2020.gadam «Zaļā lauksaimniecība bez robežām». Identifikācijas numurs: ENI-LLB-1-117.
Projekta īstenošanas laiks: 2019.gada 1.februāris - 2022.gada 31.janvāris. Projekta kopējais budžets: EUR 331 625,68, tai skaitā ES finansējums – EUR 298 463,11.

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.