?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dziesmu un deju diena

21. maijs 2022
S 11:00
Dobelē

2022. gada 21. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 20.00 pirmo reizi Dobelē norisināsies Dziesmu un Deju diena.

Jaunā Dobeles novada kolektīvi apvienosies vēl nebijušā notikumā, lai visas dienas garumā sniegtu krāšņus priekšnesumus Pļavas ielas terasē un Dobeles Evanģēliski luteriskās baznīcas dārzā.

No plkst. 11.00 Pļavas ielas terasē ar sevi iepazīstinās un koncertu sniegs Dobeles, Tērvetes un Auces amatierkolektīvi. Uzstāsies gan deju kolektīvi, gan amatierteātru kolektīvi, gan grupas un vokālie ansambļi. Starp kolektīvu priekšnesumiem publiku izklaidēs Vairis Nartišs ar instrumentālā stand-up žanra izrādi “Pūt un Palaid”, deju studija “PANDA” un Leijerkastnieks.

No plkst. 14.00 Dobeles Evanģēliski luteriskās baznīcas dārzā baudīsim Dobeles un Tērvetes koru mūzikas koncertu.

Paralēli priekšnesumiem Pļavas ielas terasē darbosies Hennas zīmējumu bodīte, kur interesentiem par noteiktu dalības maksu (2, 3, 4 EUR) būs iespēja baudīt hennas burvību, ļaujot profesionālim apgleznot ķermeni. Zīmējumi pieejami plašā sortimentā (krāsa, lielums, dizains). Drosminieki varēs izmēģināt savus spēkus pie pievilkšanās stieņa. Par noteiktu dalības maksu (2 vai 5 EUR), kas atkarīga no balvas uz kuru pretendē, būs iespēja pieņemt aktivitātes izaicinājumu – noturēties pie stieņa divas minūtes. Atrakcija ietver arī balvas (20, 50 EUR), ja izaicinājums tiek pievarēts. Pļavas ielas terasē darbosies arī bufete.

Dziesmu un Deju dienu papildinās Atklātais čempionāts šahā (rīko Šaha Federācija) un Spēļu parks Dobeles Amatu mājas apkārtnē, kā arī lielais Ceriņu Festivāla tirgus.

Tiekamies Dziesmu un Dejas dienā!

 

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

 

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Pasākumu atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Madara Vinkelmane
e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv

Tālr. Nr. +371 29331181