?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras sezonas atklāšanas festivāls

11. septembris - 12. septembris
P 18:00
S 11:00
Dažādās vietās pilsētā

2020. gada 11. un 12. septembrī tiks atzīmēta Dobeles pilsētas kultūras nama 81. sezonas atklāšana, šim notikumam īpaši veltītā festivālā, Dobeles pilsētā.

Pagājušā gada septembrī Dobeles pilsētas kultūras namam apritēja apaļi 80 gadi, kas tika atzīmēti ar renovētās ēkas atklāšanu, tehniski papildinātās zāles ieskandināšanu un grandiozām jubilejas svinībām. Arī šogad, uzsākot pilsētas kultūras sezonas jauno desmitgadi, pilsētas viesi un iedzīvotāji tiks iepriecināti ar krāšņu un daudzveidīgu kultūras programmu. Programmas ietvaros izskanēs Lindas Leen solokoncerts, kā arī pilsētas amatierkolektīvu apvienotās un individuālās koncertprogrammas.

11. septembrī, plkst.18:00, Dobeles pilsētas kultūras nama Lielajā zālē apmeklētājus priecēs Lindas Leen solokoncerts. Koncertprogrammā iekļautas jaunas un visiem jau zināmas dziesmas, kas priecēs klausītājus dažādos vecumos. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un dpkn kasē, biļešu cena 7-10 eiro. Pasākuma organizētāji atgādina, ka biļešu skaits ir ierobežots un iesaka tās iegādāties laikus.

12. septembrī, no plkst. 11:00 līdz 16:00, Dobeles pilsētu piedziedās, piedejos un pieskandinās Dobeles pilsētas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, kas, kā ierasts, dižosies ar saviem daudzveidīgajiem priekšnesumiem. Pasākuma programmā pieskandināsim Dobeles pilsētas kultūras nama pagalmu, Bērzes upes kreisā krasta promenādi, Dobeles pilsdrupu parku, Dobeles Ev. Luteriskās baznīcas dārzu un, protams, pašu kultūras namu. Aicinām pasākuma apmeklētājus parupēties par laikasptākļiem atbilstošu apģērbu un plediem vai saliekamajiem krēsliem sēdēšanai. Pasākumi 12. septembrī ir bez maksas.

Paralēli daudzveidīgajiem koncertiem un izrādei, Dobeles Amatu mājā visas dienas garumā bezmaksas būs iespējams aplūkot Sandras Dikmanes izstādi „Dienasgrāmata”, kā arī Tautas lietišķās mākslas studijas „Avots” mini-izstādi. 

Sliktu laikapstākļu gadījumā 12. septembra pasākumu programma tiks pārcelta kultūras nama telpās. Lūdzam sekot līdz aktuālajai informācijai Dobeles pilsētas kultūras nama facebook lapā un mājaslapā.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams un Dobeles Amatu māja.

Pasākumu atbalsta Dobeles novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Lauma Niedrīte,
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
e-pasts: lauma.niedrite@dobele.lv