?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Bagāžnieku tirgus "Ķirpēni"

30. maijs
S 9:00-15:00
Auru pagastā

Visu vasaru līdz pat rudenim, katru sestdienu no 9.00 līdz 15.00, darbosies Bagāžnieku tirgus “Ķirpēni” (Car Boot Sale). Bagāžnieku tirgus "Ķirpēni" ir labdarības projekts sadarbībā ar Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrību "DACE". 

Pasaulē ”Bagāžnieka tirgus” ir jau sena tradīcija un pulcē lielu dalībnieku skaitu, jo mājās vienmēr krājas pašam vairs nederīgas lietas – rotaļlietas, grāmatas, apģērbs, mēbeles, elektropreces, sporta inventārs, istabas augi, instrumenti, produktu krājumi, rokdarbi utt., kas var noderēt citam.

Bagāžnieku Tirgū “Ķirpēni” būs arī iespējams iegādāties mājražotāju, amatnieku un zemnieku preces. Tirdziņa laikā pircējiem un pārdevējiem būs iespēja ne tikai tirgoties, bet arī mēģināt samainīties ar lietām, kas kļuvušas liekas pašu saimniecībā, vietā iegūstot krietni vien nepieciešamākas mantas.
Lietotu mantu tirgus galvenais mērķis ir radīt patīkamu dienu – svētkus, kur var atnākt parunāt ar kaimiņiem, notirgot sev nevajadzīgas lietas un iekrist azartā, meklējot jaunas. Tāpat arī svarīgi ir izveidot vairākkārtējas lietošanas kultūru – jau esošu lietu laišanu apritē, uzsverot, ka nav nepieciešams pirkt jaunas lietas par dārgām cenām. Vienā tirdzniecība vietā var apvienoties visdažādākais lietu klāsts – grāmatas, plates, trauki, kleitas un brošas, vectēva darinātas koka rotaļlietas un omes adītas zeķītes, trauki, dakšiņas, kurpes, fotoaparāti, lelles, somas, pastmarkas, skrūves un spuldzes, utt.

Papildu informācija pieejama Facebook.com kontā.

Informāciju sagatavoja:
Dace Deizija Rode,
Latvijas mazturīgo atbalsta biedrība „Dace”
valdes priekšsēdētāja