?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Izglītība

PII "Vecauce"
Adrese: Lielauces iela 21, Vecauces pag., Auces nov., LV-3708
Tālr.: 63745169, 26601372
E-pasts: inita.bilkste@pii.auce.lv

SIA LLU MPS "Vecauce"
SIA “VECAUCE” Latvijas lauksaimniecības universitātes mācību un pētījumu saimniecība
Adrese: Akadēmijas iela 11a, Vecauce, Vecauces pag., Dobeles nov., LV-3708
Tālrunis: +371 63745484
Mob.tel.: +371 22003988
E-pasts: vecauce@gmail.com

LLU mācību un pētījumu saimniecībā "Vecauce" norisinās augstskolas pētnieku zinātniskie izmēģinājumi un studentu praktiskie darbi, ražošanas un mācību prakses lauksaimniecības zinātnēs. Saimniecība darbojas šādos virzienos:

1. Daudznozaru saimnieciskā ražošana - lopkopība, augkopība, biogāzes ražošana, augļkopība, mežizstrāde, kokapstrāde, galdniecība, pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem (transporta pakalpojumi, telpu īre banketiem un semināriem, ēdināšanas pakalpojumi, komunālie pakalpojumi);

2. Studentu apmācība un konsultatīvā darbība;

3. Zinātniskā pētniecība.

SIA LLU MPS "Vecaucē" kopš 1998. gada visu fakultāšu un specialitāšu studenti apgūst studiju kursu "Praktiskā lauku saimniecība". Pirmā kursa studenti 1. vai 2. semestrī studē saimnieciskās darbības plānošanas un saimniecības darbības organizācijas pamatus daudznozaru saimniecībā. Iepazīstas ar dažādu nozaru funkcionēšanu, savstarpējo saistību, ražošanas tehnoloģiskajiem procesiem un lauksaimniecības vadību. Pavasarī mācību prakses iziet Veterinārmedicīnas un vasarā Lauksaimniecības un Lauku inženieru fakultātes studenti. Saimniecība apsaimnieko 2087 ha zemes un tajā strādā 120 darbinieki.