?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

Praktisks seminārs uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem Jelgavā

25.02.2020

Praktisks seminārs uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem "Vadītāja izaicinājumi šodien un nākotnē", š.g. 5. martā, plkst. 10:00-13:00, viesnīcā „Zemgale” (Skautu ielā 2, Jelgavā).

Vadītājam ir ļoti liela ikdiena – organizēt, vadīt, kontrolēt, pārvaldīt u.c., tajā pašā laikā pasaule mainās un runā par jaunā laika līderiem, ko vajag zināt labam vadītājam.

Šajā seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:
1. Vadītājs 21.gs - ko no vadītāja prasa jaunais tehnoloģiju laikmets. Kādas prasības ir mūsdienu vadītājam. Kā pašam novērtēt – ko es zinu, protu kā vadītājs un kādas prasmes jāpilnveido. Kā vadītāji iedalās un kādas ir lielākās atšķirības starp 20.gs un 21.gs, ko ņemt līdzi nākotnē un ko atstāt pagātnē.
2. Vadītāja ietekme un vara uzņēmumā. Vadītāja ietekme ir milzīga uzņēmumā un katrs uzņēmums ir kā atsevišķa sistēma, kurā ir sava kārtība un noteikumi. Kā vadītājiem izprast sistēmas noteikumus un tajā iekļauties. Kā ieraudzīt savu patieso vietu uzņēmumā un saprast savas varas un ietekmes robežas un rezultātus.
3. Vadītāja ekoloģija - kā nesadegt vadot uzņēmumu, kolektīvu, savu dzīvi u.c. Privātās un darba dzīves līdzsvars. Ko pieprasa mūsdienu biznesa vide un kā tajā visā nepazaudēt pašam sevi, kā būt emocionālā un fiziskā balansā.

Ieguvumi dalībniekiem.
Uzņēmumu īpašnieki un vadītāji iepazīs un izmēģinās vairākus instrumentus, lai ieraudzītu sevi no jauna skatu punkta. Dalīsimies pieredzē par vadītāja lomu un varu, atradīsim risinājumus savam dzīves balansam. Vienkāršā un saprotamā veidā tiks veidota izpratne par uzņēmumu kā sistēmu un tās vadošajiem principiem. Dalībnieki saņems arī praktisku izdales materiālus elektroniski turpmākai izmantošanai.

Semināru vada:
Joanna-Kristīne Golubeva - Vadītprasmju maģistre, koučinga trenere, personības attīstības un transformācijas spēļu trenere, sistēmisko sakārtojumu fasilitatore. Ilggadēja pieredze personālvadībā valsts pārvaldē un lielos pašvaldības un valsts uzņēmumos (SIA “Rīgas satiksme”, AS “Latvijas Dzelzceļš”, SIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” u.c.), lektore Latvijas Lauksaimniecības Universitātē u.c. Darbības moto - empātija, radošums un drosme palīdz apzināties un mainīt savu pasauli! Tāpēc es mācos pati un dalos ar savām zināšanām, pieredzēm un tehnikām, lai katrs cilvēks varētu mainīt savu dzīvi tā - kā vēlas!».

Seminārs pieejams:
LTRK biedriem vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam –
EUR 15.00 + PVN.
Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 25.00 + PVN.
Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."

Baiba Nolberga
Zemgales reģiona Jelgavas nodaļas vadītāja 
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Skolotāju iela 3, Jelgava, LV-3000, Latvija
T. + 371 63027207
M. + 371 28646086
jelgava@chamber.lv  
www.chamber.lv