?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā uzņemti jauni biznesa ideju autori

24.04.2019

2019. gada 1. iesaukumā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators uzņēmis 15 pirmsinkubācijas dalībniekus un 4 inkubācijas dalībnieku komandas. Kopumā saņemti 55 biznesa ideju pieteikumi atbalsta saņemšanai LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā.

Šogad iesniegto pieteikumu skaits pavasara uzņemšanā ir rekordliels. Pirmsinkubācijas programmai pieteikušies 38 biznesa ideju autori, savukārt inkubācijas atbalsta saņemšanai pieteicās 17 uzņēmumi. Uzņēmēji savas biznesa idejas aizstāvēja komisijas sēdēs, pēc kurām biznesa inkubators uzņēmis 15 jaunus dalībniekus pirmsinkubācijas programmā un 4 uzņēmumus inkubācijas atbalsta saņemšanai.

Pieteikumos tika pārstāvēts plašs nozaru klāsts, biznesa ideju autori vēlas attīstīt visdažādākos produktus un ieviest jaunus pakalpojumus. Pretendenti sevi pieteikuši dažādu IT platformu izstrādē un tehnoloģiju jaunradē, dizaina priekšmetu un tekstila ražošanā, izklaides, sporta un kultūras vietu attīstīšanā, video pakalpojumu nodrošināšanā, izglītības iestāžu izveidē, pārtikas produktu, kosmētikas, uztura bagātinātāju ražošanā un citos inovatīvos risinājumos. 
LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā šobrīd ir 45 dalībnieki, no tiem 30 ir uzņēmumi, kuri saņem inkubācijas atbalstu un 15 biznesa ideju autori ir uzsākuši testēt savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū visplašāk pārstāvētās nozares ir pārtikas un kosmētikas ražošana, IT un tehnoloģijas.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators jaunu dalībnieku iesaukumus organizē divas reizes gadā - pavasarī un rudenī. Nākamā uzņemšana notiks septembrī, kad arī citi jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, kuru darbības teritorija ir Jelgava, Tērvete, Auce, Dobele, Ozolnieki un to novadi, aicināti pieteikties kādai no atbalsta programmām. LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. 

LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora aktualitātes: https://www.facebook.com/LIAAJelgava/

Papildu informācija:
Renāte Bērnate
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora projektu vadītāja
E-pasts: renate.berante@liaa.gov.lv
Tālrunis: 28661058