?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Atvērta pieteikšanās dalībai konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2021”

20.01.2022

Ar prieku paziņojam, ka ir atvērta pieteikšanās dalībai konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2021”, ko ilggadēji rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. 1. kārta – katrā novadā konkursu organizē pašvaldības un tirgotāju reģionālās asociācijas nodaļas, izvirzot uzvarētājus 2. kārtai, informācija jāiesniedz līdz 2022. gada 1. martam. 

2. kārtā piedalās novadu un pilsētu konkursa 1. kārtas uzvarētāji, novadu un pilsētu pašvaldību izvirzītie labākie objekti vai pašu uzņēmēju individuāli pieteiktie objekti (2. kārta norisinās laika posmā no 2022. gada 1. marta – 2022. gada 31. maijam).

Lai piedalītos, jāiesniedz dalībnieka anketa un jāveic dalības maksa.

Nolikums
Dalībnieka anketa
Pieteikums konkursam

Konkursa uzvarētājiem izvirzītajās kategorijās tiks pasniegtas gada balvas, uzvarētāju, laureātu, dalībnieku goda raksti un labākā tirgotāja uzlīmes.

Plašāku informāciju par dalību konkursā var saņemt, zvanot pa tālruni 67297372 vai rakstot uz e-pastu info@lta.lv.

Aicinām pieteikt dalību konkursā!