?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Turpmāk Dobeles novada domes sēdes varēs vērot tiešraidē

06.10.2021

Jau otrajā dienā pēc pilnvaru pārņemšanas Dobeles novada pašvaldības jaunā vadība ir uzdevusi pašvaldības informācijas tehnoloģiju speciālistiem veikt visus nepieciešamos tehniskos sagatavošanas darbus, lai turpmāk jebkurš interesents Dobeles novada domes sēdes varētu vērot tiešraidē internetā.

Domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis uzsver, ka ir būtiski nodrošināt iedzīvotājiem šādu iespēju, lai viņi sev ērtos un, ņemot vērā arī pastāvošo epidemioloģisko situāciju, drošos apstākļos varētu sekot līdzi Domes darbam.

Līdz šim ar Domes pieņemtajiem lēmumiem un sēžu protokoliem novada iedzīvotāji varēja iepazīties pašvaldības portālā www.dobele.lv, kur ir pieejami arī Domes sēžu audioieraksti. Tā būs arī turpmāk, bet papildus tam tiks nodrošināta iespēja Domes sēdes vērot interneta tiešraidēs, kas interesentiem ļaus  nepastarpināti sekot līdzi Domes lēmumu pieņemšanas procesam.

Kad Domes sēžu tiešraižu nodrošināšanas darbi būs pabeigti, pašvaldības informācijas kanālos – portālā www.dobele.lv un Facebook kontā – tiks publicēta informācija par tuvāko Domes sēdes tiešraidi.

Dobeles novada pašvaldības informācija