?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Pēc Lieldienām Dobelē sāksies Skolas ielas pārbūve

30.03.2021

Dobeles novada pašvaldība informē, ka, sākot ar 06.04.2021., Dobelē tiks veikti Skolas ielas pārbūves darbi posmā no Skolas ielas 35 līdz Krasta ielai.

Būvuzņēmējs - SIA ”KULK”, atbildīgais darbu vadītājs par satiksmes organizāciju objektā Edgars Ošenieks, tālr. 26480774.

Darbus plānots paveikt četros mēnešos.

Satiksmes organizācijas shēma šeit>

Š. g. 11. martā Dobeles novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “KULK” par projekta “Skolas ielas pārbūve (posmā no Skolas ielas 35 līdz Krasta iela) Dobelē” realizāciju.

Līguma ietvaros tiek plānots nojaukt un nofrēzēt esošā asfalta segumu, veikt zemes klātnes izbūvi, pārcelt esošos ielas apgaismojuma balstus, izbūvēt ielas brauktuves bruģakmeni 8 cm biezumā un ietvju un stāvlaukuma paplašinājumu ar bruģakmens segumu, kā arī ūdensvadu, pašteces sadzīves kanalizāciju, sadzīves kanalizācijas spiedvadu un lietus ūdens kanalizāciju. Paredzēts arī veikt ielas labiekārtošanas darbus un iestādīt jaunus kokus.

Būvdarbi tiks veikti saskaņā ar iesniegto darba izpildes laika grafiku. Aptuvenais darbu izpildes termiņš ir četri mēneši no darbu uzsākšanas dienas. 

Līgumcena ir 338 939,59 EUR (bez PVN). Finansējums tiks segts no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Lūcija Ozola,
Dobeles novada pašvaldības
komunālinženiere