?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

AS “Pasažieru vilciens” uzsāk vilciena biļešu tirdzniecību internetā

07.09.2016

No 8. septembra AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā pasažieriem būs iespēja iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes un bagāžas biļetes vienā virzienā, kā arī braucieniem turp un atpakaļ.

Mobilo ierīču aplikācijas (Android un iOS platformām) AS “Pasažieru vilciens” braukšanas biļešu iegādei vietnēs Google Play un App Store būs pieejamas jau tuvākajā laikā.

Nākotnē internetā varēs iegādāties arī abonementa biļetes, 3, 4 un 5 dienu biļetes, kā arī biļetes noteiktam braucienu skaitam.

“Pasažieru skaita pieaugums apliecina, ka AS „Pasažieru vilciens” līdz šim veiktie uzlabojumi un ieviestās novitātes saskan ar mūsu pasažieru vēlmēm, tāpēc turpinot realizēt plānu mūsdienīga klientu servisa ieviešanai piedāvājam pasažieriem vēl vienu alternatīvu iespēju biļešu iegādei – pirkumu internetā”, informē AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

“Vienreizējās biļetes izmanto 60%-70% mūsu pasažieru, tāpēc tieši ar šiem biļešu veidiem uzsākam e-biļešu tirdzniecību internetā”, tā A.Lubāns. “Uzņēmuma tuvākajos plānos ietilpst pakāpeniski paplašināt internetā nopērkamo biļešu klāstu un pašapkalpošanās biļešu automātu ieviešanu, kā arī strādājam pie bezskaidras naudas norēķiniem, pērkot biļeti vilcienā.”

Par AS “Pasažieru vilciens”

Uzņēmums dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus visā Latvijas teritorijā pa dzelzceļu. AS “Pasažieru vilciens” dibināta saskaņā ar valsts akciju sabiedrības “Latvijas Dzelzceļš” restrukturizācijas programmu.

Papildu informācija:

Egons Ālers,

AS „Pasažieru vilciens”

Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Tel. 67233328

Mob. 29455472

E-pasts: egons.alers@pv.lv