?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu atzīmēsim savās mājās

28.04.2020

Godinot 1990. gada 4. maijā Augstākās padomes pieņemto lēmumu atjaunot Latvijas Republikas neatkarību, visā Latvijā šogad tiks atzīmēta Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadiena.

Laikā, kad Latvijā, tāpat kā daudzviet pasaulē, ir izsludināta ārkārtējā situācija un piedalīties pasākumos klātienē nav iespējams, aicinām ikvienu piedalīties, izzināt un skatīties svētku notikumu atspoguļojumu digitāli, kā arī iesaistīties Latvijas Simtgades biroja rīkotajos projektos #Ēkultūra.

Dobeles pilsētas kultūras nams aicina Dobeles novada iedzīvotājus svētkus atzīmēt savās mājās un individuāli nolikt ziedus pie Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa.

Kopīgi veidosim Tautas piemiņu un iemūžināsim 4. maija svētkus kopā ar ģimeni, dalīsimies ar fotogrāfijām sociālo tīklu vietnēs Instagram”, “Twitter”, “Facebook” pie aprakstiem pievienojot tēmturi #LV100, #briviba, #Latvija, #maijs, #baltagaladautasvetki #dobele, #ģimene.

Kultūras nama amatiermākslas kolektīvu dalībnieki virtuāli piedalīsies piektajā tautas tērpu gājienā “Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai”. Svētku dienā, 4. maijā, ikviens ir aicināts posties savā tautas tērpā un nofotografēties vienatnē vai ar savu ģimeni. Fotogrāfijas plkst. 12.00 vai visas dienas garumā jāpublicē sociālo tīklu vietnē “Facebook”, pievienojot tēmturi #tautas tērpu gājiens.

Latvijas Simtgades birojs, gatavojoties šī nozīmīgā notikuma trīsdesmitgadei, ir sagatavojis digitālu aptauju “Kas ir brīvība?”. Aptaujā iespējams piedalīties, uzspiežot uz virtuālo saiti: https://lv100.lv/jaunumi/aptauja-kas-ir-briviba/. Atbildes tiks apkopotas un nodotas Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam.

 Kopīgi veidosim Tautas atmiņu!


Informāciju sagatavoja:
Linda Rēdliha, 
Dobeles pilsētas kultūras nama
pasākumu producente
Tālr. +371 25488434, e-pasts linda.redliha@dobele.lv;
www.dobele.lvwww.kulturadobele.lv