?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Klajā nācis "Dobeles Novada Ziņu" novembra numurs

10.11.2020

10. novembrī ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Novembra numurā ir publicēta informācija par š. g. 29. oktobrī pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Pašvaldības izdevuma ievadrakstā Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Māra Krūmiņa aicina Dobeles novada iedzīvotājus, atzīmējot valsts svētku nedēļu, no 11. – 18. novembrim iedegt savu māju logos simboliskas un drošas uguntiņas, lai tādējādi nodotu sveicienus viens otram un kopīgi  izdzīvotu svētku sajūtu. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ visi publiskie svētku pasākumi ir atcelti.

Šī mēneša numurā vesela lapa atvēlēta informācijai par Dobeles novada pašvaldības augstāko apbalvojumu piešķiršanu, atzīmējot Latvijas Republikas 102. gadadienu.

Interesenti var uzzināt, ka Dobeles novada biedrība “Elise” uzsākusi īstenot Dobeles novada domes finansēto projektu Krimūnu pagasta bērnu attīstībai un veselībai.

Savukārt Dobeles Tūrisma informācijas centrs kopā ar Dobeles Sporta centru aicina piedalīties sportiskā aktivitātē, kas veicama Ķestermežā, “Bērzes apļu” takās.

Izprotot situāciju un noteikumus valstī saistībā ar Covid-19 pandēmiju, SIA “DOBELES ŪDENS” aicina savus klientus uzņēmuma pakalpojumus saņemt attālināti, izmantojot elektronisko sistēmu Bill.me, kas lietotājam sniedz iespēju sekot līdzi savas mājsaimniecības uzturēšanas izmaksām, veikt rēķinu apmaksu, paziņot skaitītāju rādījumus, pārvaldīt maksājumu un skaitītāju rādījumu vēsturi.

“Dobeles Novada Ziņas” vēsta par novembra sākumā notikušo Dobeles novada pašvaldības vadības, speciālistu un būvuzņēmuma AS RERE GRUPA pārstāvju tikšanos ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes ekspertu grupu, kura iepazinās ar Dobeles Livonijas ordeņa pils kapelas mūru konservācijas un rekonstrukcijas projektā paveikto. Objekts tiek gatavots nodošanai ekspluatācijā, un viens no objekta nodošanai nepieciešamajiem dokumentiem ir Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes ekspertu atzinums.

Informatīvajā izdevumā var arī izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 9. decembrī.

Novembra mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejamas kopā ar laikraksta “Zemgale” 10. novembra numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī bez maksas Dobeles novada pašvaldības ēkās Brīvības ielā 15 un 17, pagastu pārvaldēs un Dobeles Centrālajā bibliotēkā.

Izdevums elektroniskajā formā šeit> 

Informē Dobeles novada pašvaldība