?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Iznācis marta mēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”

09.03.2021

Šodien, 9. martā, ir iznācis Dobeles novada pašvaldības kārtējais  ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Marta numurā ir publicēta informācija par š. g. 25. februārī pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Savukārt Dobeles novada pašvaldības projektu vadītāja Taiga Gribuste informē, ka ir noslēgusies projekta “Sociālo pakalpojumu un sociālās iekļaušanas pasākumu attīstība neaizsargātajām grupām” īstenošana. Pašvaldības galvenais uzdevums šajā projektā bija izveidot piemērotu infrastruktūru sociālā pakalpojuma “Atelpas brīdis” sniegšanai Ģimenes atbalsta centrā “Lejasstrazdi”, Dobeles pagastā. Šis pakalpojums ir domāts Dobeles novada ģimenēm, kurās aug bērni ar funkcionāliem traucējumiem.

9. marta Dobeles Novada Ziņās ir arī publicētas divas aptaujas anketas: viena iedzīvotājiem un otra uzņēmējiem. Ikviens lasītājs var aizpildīt iedzīvotāju aptaujas anketu, bet uzņēmēji - arī uzņēmējiem domāto anketu. Aizpildītās anketas var izgriezt un ielikt novadu administrāciju vai pagastu pārvalžu pastkastītēs līdz š.g. 21. martam. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti jaunveidojamā Dobeles novada (šobrīd Auces, Dobeles un Tērvetes novadi) ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2045. gadam un Dobeles novada attīstības programmas 2021.-2027. gadam izstrādē.

Informatīvajā izdevumā var arī izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 14. aprīlī.

Marta mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejamas kopā ar laikraksta “Zemgale” 9. marta numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī pašvaldības ēkās Brīvības ielā 15 un 17, Dobelē, un pagastu pārvaldēs.

Digitālā formā izdevums pieejams šeit>

Aptaujas anketa elektroniskā veidā iedzīvotājiem pieejama šeit>
Aptaujas anketa elektroniskā veidā uzņēmējiem pieejama šeit>

Informē Dobeles novada pašvaldība