?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Iznācis maija mēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”

11.05.2021

11. maijā ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Maija numurā ir publicēta informācija par š. g. 7. aprīlī un 29. aprīlī pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Maija mēneša izdevuma atvērumā izklāstīti apvienotā Dobeles novada iedzīvotāju un uzņēmēju aptaujas rezultāti. Aptauja tika rīkota, lai izstrādātu jaunveidojamā Dobeles novada (šobrīd Auces, Dobeles un Tērvetes novadi) ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2021.-2045. gadam un Dobeles novada attīstības programmu 2021.-2027. gadam.

Attīstības plānotāji, analizējot aptaujas rezultātus, vērš uzmanību uz jautājumu, kā patlaban pietrūkst esošo Dobeles/Auces/Tērvetes novadu iedzīvotājiem un kādi pēc respondentu domām ir viņu neapmierinātības iemesli.

Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde piedāvā lasītājiem iepazīties ar Dobeles Ceriņu festivāla programmu no 14. līdz 30. maijam. Šogad tradicionālie svētki netiek svinēti ierastā veidā, tomēr svētku programmā aktivitāšu netrūkst nedz Dobelē, nedz pagastos.

Informatīvajā izdevumā var arī izlasīt, kurus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 9. jūnijā.

Pašvaldības izdevumā pieejams publisko veselības veicināšanas bezmaksas pasākumu plāns maija mēnesim, kā arī atgādinājums, ka vēl līdz 16. maijam atkritumu savākšanas laukumā, Spodrības ielā 2, Dobelē, fiziskās personas var nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas par īpašu cenu 1,00 EUR/gab. 

Maija mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejamas kopā ar laikraksta “Zemgale” 11. maija numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī pašvaldības ēkās Brīvības ielā 15 un 17, Dobelē, un pagastu pārvaldēs.

Digitālā formā izdevums pieejams šeit>

Informē Dobeles novada pašvaldība