?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Iznācis maija mēneša informatīvais izdevums "Dobeles Novada Ziņas"

12.05.2020

12. maijā ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Maija mēneša numurā ir publicēta informācija par š. g. 30. aprīlī pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Tāpat ir publicēti š. g. 26. martā pieņemtie Saistošie noteikumi Nr.8 “Grozījumi Dobeles novada domes 2013. gada 26. septembra saistošajos noteikumos Nr. 19  „Par Dobeles novada pašvaldības nodevām“” un š. g. 30. aprīlī pieņemtie Saistošie noteikumi Nr. 11 “Grozījumi Dobeles novada domes 2017. gada 26. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 9 “Par pabalstu krīzes situācijā Dobeles novadā””.

Šī mēneša informatīvajā izdevumā ir sniegts Dobeles novada pašvaldības skaidrojums par pašvaldības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību, kā arī aprakstīts deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā, kur kopā ar vēl 20 pašvaldībām šajā projektā iesaistās arī Dobeles novada pašvaldība.

Turklāt informatīvajā izdevumā var izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 10. jūnija izsolē.

Ņemot vērā to, ka Covid-19 izraisītās krīzes dēļ valstī ir izsludināta ārkārtas situācija, daļa Dobeles novada pašvaldības iestāžu apmeklētājiem ir slēgtas un saziņa ar iedzīvotājiem pamatā notiek attālināti, maija mēneša “Dobeles Novada Ziņu” izdevums papīra formā interesentiem ir pieejams tikai kopā ar laikraksta “Zemgale” 12. maija numuru (preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem) vai arī šeit - pašvaldības mājaslapā - elektroniskā formā.

Informē Dobeles novada pašvaldība