?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

East Metal SIA ir iekļauts VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmenī

17.03.2021

Uzņēmums East Metal SIA, kurš šobrīd nodarbina 249 Dobeles pilsētas un Dobeles novada iedzīvotājus, ar 2021. gadu ir iekļauts Valsts ieņēmumu dienesta Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmenī (Latvijā kopumā Zelta sadarbības līmenī ir vien 78 uzņēmumi).

East Metal SIA Dobelē darbojas vairāk nekā divdesmit gadus un ir viens no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā.

Uzņēmums izvirzīts Zelta līmeņa padziļinātās sadarbības programmā, jo izpilda visas Ministru kabineta noteikumu Nr.748 “Padziļinātās sadarbības programmas darbības noteikumi” prasības.

Vēlamies uzsvērt dažus svarīgus faktorus, kas izpildāmi, lai kvalificētos Zelta līmenim. Pēdējo trīs gadu laikā nodokļu maksājumu kopsumma Valsts budžetā pārsniedz 700 000 EUR. Nodokļu maksātāja darba ņēmēju mēneša vidējie darba ienākumi ir lielāki par Centrālās statistikas pārvaldes noteikto vidējo darba samaksu valstī. Uzņēmums ir ieviesis nodokļu risku vadību, kā arī nodokļu deklarēšanas un apmaksas kultūra uzņēmumā ir augstā līmenī.

East Metal SIA ir ilggadējs uzņēmums, kas augstu vērtē savu darbinieku drošību un veselību, savlaicīgu darba algas samaksu, korektu nodokļu nomaksu un stabilitāti, jau vairāk nekā divdesmit gadus atrodoties Dobelē.

Informē:
Sabīne Oļeškeviča,
Finanšu direktore
East Metal SIA