?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Dzīvokļu īpašniekus aicina pieteikties bezmaksas vebināram par mājokļa pārvaldīšanu

17.09.2021

Izglītības iestāde “Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs” piedāvā ikvienam novada iedzīvotājam izglītojošu bezmaksas vebināru “Svarīgākais, kas Jums jāzina par mājokļa pārvaldīšanu”.

Šī ir lieliska iespēja ikvienam dzīvokļu īpašniekam, māju vecākajiem, biedrībām uzzināt būtisku informāciju par mājas pārvaldīšanas jautājumiem no nozares labākajiem ekspertiem: Mājas pārvaldnieka kompetence. Vai pārvaldnieks pilda visus pienākumus attiecībā uz ēkas uzturēšanu? Sadarbība ar pārvaldnieku. Mājas apdraudējuma nepieļaujamība. Ūdens zudumi. Kas ir mājas vecākais? Plānotie un ārpuskārtas remontdarbi. Uzkrājuma veidošana. Valsts Kontroles revīzijā konstatētais par ēku drošuma jautājumiem. Šie un vēl citi svarīgi ar mājokļu pārvaldīšanu saistīti jautājumi tiks apskatīti šajā vebinārā.

Vebinārs notiks 2021. gada 10. novembrī no plkst. 10:00-13:00  un 23. novembrī no plkst. 18:00-21:00. Iedzīvotājiem iespējams izvēlēties sev ērtāko laiku.

Reģistrācija: seminari@forcelex.lv, tel. 25618869, vai mūsu mājas lapā: https://www.forcelex.lv/pasakumi/bezmaksas-vebinars-dzivoklu-ipasniekiem-svarigakais-kas-jums-jazina-par-majokla-parvaldisanu/

Pielikumā vebināra programma.

Informē:
Egita Andersone,
SIA "Force Lex"
Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs
Izglītības projektu vadītāja 
tālr.: +371 25618869
e-pasts: egita.andersone@forcelex.lv
e-pasts: seminari@forcelex.lv