?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Dobeles novada pašvaldība izsludinājusi konkursus uz vairākiem svarīgiem amatiem

30.09.2021

Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, Dobeles novada pašvaldība ir izsludinājusi vairākus konkursus uz atbildīgām amata vietām pašvaldībā, tai skaitā uz pašvaldības izpildvaras vadošo – izpilddirektora/es – amatu.
Izpilddirektora amata kandidātam tiek izvirzītas noteiktas izglītības un profesionālās pieredzes prasības, tai skaitā vismaz trīs gadu darba pieredze publiskās pārvaldes institūcijas vadītāja, vadītāja vietnieka vai lielas struktūrvienības vadītāja amatā, vai arī kapitālsabiedrības valdes vai padomes locekļa amatā. Ieņemot izpilddirektora amatu, būtiska ir arī pieredze cilvēkresursu vadīšanā (vismaz 50 cilvēki), budžeta plānošanas un izpildes kontrolē, projektu sagatavošanas un ieviešanas vadīšanā, kā arī citas zināšanas un prasmes.
Konkursā uz izpilddirektora amatu var piedalīties pretendents, kurš līdz šī gada 7. oktobrim (ieskaitot) būs iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem un atbilst konkursa pretendentu atlases kritērijiem.

Dobeles novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursus arī uz Dobeles novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļu amatiem.
Uz priekšsēdētāja vietnieka amatu ir izsludinātas divas vakances, no kurām viena plānota darbam Dobelē un otra - Aucē.
Uz bāriņtiesas locekļu amatiem ir izsludinātas divpadsmit vakances: Dobelē – sešas, Aucē – četras un Tērvetē – divas.
Uz Dobeles novada bāriņtiesas amatiem dokumentus var iesniegt līdz šī gada 11. oktobrim (ieskaitot).

Dobeles novada pašvaldības amata vakanču sludinājumi un konkursu nolikumi pieejami pašvaldības mājaslapā: https://www.dobele.lv/lv/content/vakances-1

Dobeles novada pašvaldības informācija