?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Dobelē ir uzsākts Dainu ielas atjaunošanas projekts

15.07.2020

Dainu ielā, Dobelē, pašlaik ir uzsākti un līdz pat septembrim tiks veikti lietusūdens un sadzīves kanalizācijas izbūves darbi.

Savukārt no septembra mēneša līdz gada beigām Dainu ielas posmā no Ausmas ielas līdz Meža prospektam notiks brauktuves un ietvju atjaunošana. Ielai un ietvei tiks izbūvēts bruģa segums, notiks ielai blakus esošo teritoriju labiekārtošana, uzberot augu zemi vidēji 0,5 m platumā.

Projekta ietvaros ir paredzēts ne tikai atjaunot ielas segumu, gājēju ietves un lietus kanalizācijas gūlijas, bet arī sakārtot un nomainīt apgaismes stabus, tiks veikta arī sakaru kanalizācijas aku vāku nomaiņa un augstuma regulēšana.

Būvdarbu laikā atjaunojamos ielas posmus drīkstēs izmantot transportlīdzekļu satiksmei, to atbilstoši organizējot, kā arī iespēju robežās tiks nodrošināta iedzīvotāju piekļuve viņu īpašumiem.

Dainu iela tiek atjaunota par pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Pašlaik ielas segums visā atjaunojamajā posmā ir sliktā stāvoklī, netiek nodrošināta optimāla ūdens novadīšana no ielas seguma, līdz ar to tas tiek bojāts. Līdz šim vietām ir veikti ūdensvada pārbūves darbi, bet brauktuves segums nav atjaunots. Ielas kreisās puses gājēju ietve ir kritiskā stāvoklī - asfaltbetona segums lielākoties ir sabrucis, un uz ietves ir grunts sanesumi. Brauktuves platums visā objektā ir mainīgs: no 4,8 līdz pat 8,2 metriem, savukārt gājēju ietves ir platumā no 1,4 līdz 2,4 metriem.

Informē:
Lūcija Ozola,
Dobeles novada pašvaldības
komunālinženiere