?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Dobeles Ābolu svētki

02 october 2021
Sa 10:00
Tirgus laukumā, Amatu mājā un Dobeles pilsētas kultūras namā

2021. gada 2. oktobrī jau 11. reizi Dobelē norisināsies tradicionālie Ābolu svētki. 
Svētkos paredzēta izklaidējoša kultūras programma un sportiskas aktivitātes lieliem un maziem. Interesenti varēs piedalīties aktivitātēs “Rudenim pa pēdām”, “Rudens Laimes rats”, kā arī kopīgi veidot rudenīgu vides kompozīciju, tāpēc līdzi jāņem dārzā izaudzētas rudens veltes (pēc svētkiem tās tiks nogādātas kādā no Dobeles novada zvēraudzētavām). 
Tradicionāli notiks Ābolu ordeņa pasniegšana, bet jaunums šajos svētkos būs konkurss maizniekmeistara Aigara Opihtina vadībā “Dobeles Ābolu kūka” (nolikums šeit>)
Dobeles pilsētas kultūras namā norisināsies Ābolu svētku atklātais šaha turnīrs, svētkus papildinās Ābolu svētku tirgus un par svētku muzikālo noskaņu rūpēsies Jorans Šteinhauers ar grupu.

Svētku programmai un informācijai par dalību konkursā sekojiet līdzi Dobeles novada pašvaldības mājas lapā www.dobele.lv , Dobeles pilsētas kultūras nama mājās lapā www.kulturadobele.lv un sociālajos tīklos.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts. 
Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 
Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams un Dobeles Amatu māja.
Pasākumu atbalsta Dobeles novada pašvaldība, AS “Dobeles dzirnavnieks”, APP “Dārzkopības institūts”, Latvijas Maiznieku biedrība.

Informāciju sagatavoja:
Madara Vinkelmane,
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv
tālr. 29331181