?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

LTRK aicina pieteikties šī gada Uzņēmēju dienām reģionos

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas pašvaldības aicina uzņēmējus sekot līdzi informācijai un pieteikties laikus šī gada Uzņēmēju dienām Latvijas reģionos. Norisināsies četras “Uzņēmēju dienas 2016” un šogad tās tiks aizvadītas Latvijas labuma zīmē.

Pirmās “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016” norisināsies Zemgales Olimpiskajā centrā no 29. līdz 30. aprīlim, savukārt no 20. līdz 21. maijam uzņēmēji tiksies Vidzemē, Valmieras kultūras centrā. Kurzemē biznesa pārstāvji tiks aicināti pulcēties Liepājas Olimpiskajā centrā no 27. līdz 28. maijam, bet noslēgums gaidāms Latgalē no 23. līdz 24. septembrim Rēzeknē, koncertzālē “GORS”. Šo pasākumu ietvaros katrā reģionā norisināsies arī dažādas zīmola “Latvijas labums” aktivitātes, kas vietējiem ražotājiem sniedz iespēju parādīt savu produkciju mūsu pašu patērētājiem visā Latvijā.

 "Mēs vēl arvien aicinām sabiedrību būt atbildīgu pret vietējiem ražotājiem, iegādājoties Latvijā ražotas preces nevis importētās, lai tādējādi vairotu mūsu visu labumu. Kustība “Latvijas Labums” kļuvusi par dzīvu un neatkarīgu zīmolu, ko vēl arvien labprāt uzņēmumi izmanto savu preču un pakalpojumu popularizēšanai,” saka LTRK valdes loceklis un komercdirektors Raimonds Ozoliņš.

Uzņēmēju dienu mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus, aicināt savstarpēji sadarboties, lai piedāvātu savus ražojumus un pakalpojumus, aptverot un veicinot sadarbību starp visiem Latvijas reģioniem. Katra reģiona pašvaldības aicina uzņēmējus veidot kopstendus, tādējādi apmeklētājiem sniedzot informāciju par to, kādi uzņēmumi un to produkcija ir pieejama katrā novadā.

Apbūvēta stenda platības cena 35.00 – 40.00 EUR/m2, minimālā platība 4m2. Cenā iekļauta izstādes reklāma masu medijos, pamatinformācija izstādes katalogā, elektrības rozete (220V), apgaismojums, uzņēmuma nosaukums uz karnīzes, ielūgums uz neformālo dienas noslēguma pasākumu. Cena āra ekspozīcijas vienībai 50 EUR. Detalizētu piedāvājumu sagatavošana un platību rezervēšana pēc pieprasījuma.