?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Tuvāk klientiem – CFLA atver reģionālo nodaļu Jelgavā

12.09.2016

Zemgales reģiona klientu ērtībām Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izveidojusi reģionālo nodaļu Jelgavā, tādējādi Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem ir iespējas saņemt CFLA pakalpojumus visos reģionos – jau vairāk nekā 10 gadus CFLA reģionālās nodaļas darbojas arī Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Lai arī ES fondu projektu realizēšanai informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas ļauj lielāko daļu administrēšanas funkciju veikt attālināti, joprojām ir reizes, kad efektīvākā komunikācijas forma ir tikšanās klātienē. Šādu iespēju nodrošināsim arī Zemgales reģiona klientiem, lai konsultācijas, projekta vadītāja atbalsts un iespēja iesniegt dokumentus būtu vēl ērtāk sasniedzamas.”

CFLA Zemgales reģiona nodaļa darbu ir sākusi ar septembri, un nodaļas vadītāja ir Liene Rulle, kura iepriekš uzkrājusi ilggadīgu pieredzi dažādu valsts un ES fondu finansēto projektu vadībā, strādājot Jelgavas pilsētas pašvaldībā un Zemgales plānošanas reģionā. Nodaļas vadītāja Liene Rulle atzīst, ka līdzšinējā darba pieredze ļaus veidot CFLA Zemgales reģiona nodaļu par kompetentu un profesionālu institūciju reģionā ES finansēto projektu īstenošanā.

Zemgales reģionālās nodaļas izveide nodrošinās iespēju esošajiem un  potenciālajiem finansējuma saņēmējiem veidot tiešāku sadarbību ar CFLA, vērsties pēc nepieciešamās palīdzības projekta īstenošanas gaitā un operatīvi saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī tikties klātienē ar nodaļas specialistiem, lai pārrunātu dažādus ar projektu īstenošanu saistītus jautājumus.

Reģionālo nodaļu speciālisti veic projektu ieviešanas uzraudzību no pirmās projekta ieviešanas dienas līdz pat pēcuzraudzības perioda beigām: izvērtē iepirkumu plānus, veic iepirkumu pirmspārbaudes un pārbauda jau veiktās iepirkumu procedūras, izskata un apstiprina maksājumu pieprasījumus, kā arī nodrošina konsultācijas un atbalstu projektu vadītājiem. Tāpat tiek veiktas projektu pārbaudes to īstenošanas vietās un uzraudzīti projekti pēc to īstenošanas pēcuzraudzības periodā, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegtas konsultācijas klātienē par ES fondu finansējuma piesaistes iespējām.

CFLA Zemgales reģionālā nodaļa atrodas Jelgavā, Pasta ielā 43, 3. stāvā, tālrunis 28445185, e-pasts zemgale@cfla.gov.lv. Darba laiks: darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Luste
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 26019685, ieva.luste@cfla.gov.lv
www.cfla.gov.l