?!XQuestions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
X
Questions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Par iespējām saņemt vakcīnu pret Covid-19 Dobeles sporta hallē - PRECIZĒTS

12.05.2021

Šonedēļ Dobeles sporta hallē vakcināciju veic MFD Veselības grupas* izbraukuma brigādes. Dobeles novada pašvaldība ir saņēmusi MFD sagatavoto informāciju par turpmākajām iespējām vakcinēties Dobeles, Auces un Tērvetes novadu iedzīvotājiem.

1. Vakcinācija Dobeles sporta hallē atbilstoši uzņēmumu/iestāžu pieteikumiem

  • Lai izplānotu vakcināciju un nodrošinātu vakcinācijas procesu, lūdzu, sagatavojiet Jūsu uzņēmuma/iestādes darbinieku (kuri vēlas vakcinēties) sarakstu, minot vakcinējamās personas vārdu un uzvārdu. Sarakstā variet iekļaut arī darbinieku ģimenes locekļus, sniedzot arī par viņiem attiecīgo informāciju. Uzņēmuma pieteikumu ar vakcinējamo personu sarakstu nosūtīt uz vakcinacija@mfd.lv
  • Pieteikumā lūdzam norādīt arī par vakcināciju atbildīgo personu/kontaktpersonu jūsu uzņēmumā: vārds, uzvārds, amats, telefona numurs, e-pasts.
  • Vienlaikus, ņemot vērā darbinieku darba laika maiņu grafiku, lūdzam apsvērt vēlamāko vakcīnas saņemšanas laiku.
  • Uzņēmuma darbinieki, ierodoties uz vakcināciju, ņem līdzi pasi vai ID karti. Par vakcināciju atbildīgā persona/kontaktpersona jūsu uzņēmumā ņem līdzi arī vakcinējamo personu (un viņu ģimenes locekļu) sarakstu.

 

2. Individuālo personu vakcinācija Dobeles sporta hallē un MFD veselības centros un poliklīnikās

MFD Veselības grupa aicina ikvienu, izņemot nepilngadīgas personas, pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 gan MFD veselības centros un poliklīnikās, gan arī Dobeles sporta hallē, kur individuālo personu vakcinācija plānota 2021. gada 19., 20. un 21. maijā (nākamās nedēļas trešdienā, ceturtdienā un piektdienā) no plkst. 09:00 - 15:00. Vakcinācijas process darba dienās noteiktajā darba laikā norisināsies, kamēr vakcīnas būs pieejamas.
Par brīvajām vietām un laikiem jūs varat uzzināt, zvanot uz MFD Vakcinācijas informatīvo tālruni 66164601. Ierašanās uz vakcināciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta!
Lūdzam ierasties ne ātrāk kā 5 minūtes pirms jums noteiktā vakcinācijas laika, līdzi ņemot pasi vai ID karti.

3. Seniori var vakcinēties Dobeles sporta hallē bez iepriekšējas pieteikšanās no 9:00 – 10:00 dienās, kad Dobeles sporta halle atvērta vakcinācijai.

4. Vakcinācijai citās veselības iestādēs ir iespējams pieteikties:
-  vietnē www.manavakcina.lv
-  pa tālruni 8989;
-  pie sava ģimenes ārsta.

Informāciju sagatavoja:
Einārs Giels,
MFD Veselības grupa
Izpilddirektors
Mob. tālr. 25608088
E-pasts: einars.giels@mfd.lv
www.mfd.lv

 

 MFD Veselības grupa ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus pacientiem dažādās vietās Rīgā un Latvijā. 2018. gada pavasarī MFD Veselības grupa saņēma starptautiskās kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu saskaņā ar standartu ISO 9001:2015 sertifikācijas jomā "Primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšana".