?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Tev ir vecas elektropreces? Piedalies akcijā!

13.09.2021

No š. g. 1. oktobra līdz 31. oktobrim SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” organizē atkārtotu akciju “Nodod nolietoto elektropreci un laimē atlaidi 20 eiro savam sadzīves atkritumu rēķinam!”.

Akcijā var piedalīties SIA “Dobeles komunālo pakalpojumu” klientu mājsaimniecības, kurām ir noslēgti līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.
Mūsu  novada iedzīvotājiem ir iespēja nolietotās elektropreces nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Spodrības ielā 2, Dobelē, darba laikos:
pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst. 8 – 12 un 13 - 17;
trešdienās no plkst. 8 – 12 un 13 – 19; sestdienās no plkst. 9 -12.

Ierodoties šķirošanas laukumā, lūdzam ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus!

Ja nododamo elektropreču kopsvars ir virs 50 kg, to bezmaksas izvešanu iespējams pieteikt pa tālruni 63722396, 28630663, 25449595 vai elektroniski: komunalie@dobele.lv līdz 22. oktobrim, savstarpēji vienojoties par izvešanas kārtību.

Izloze notiks š. g. 1. novembrī. Ar izlozes rezultātiem varēs iepazīties SIA Dobeles komunālie pakalpojumi mājaslapā www.dobeleskomunalie.lv

Ko darīt ar vecu, nevajadzīgu televizoru, veļas mašīnu vai ledusskapi? Neglabājiet to nākamajām paaudzēm, sniedziet šīm iekārtām otru dzīvi, tās pārstrādājot jaunās, jaudīgās un laikmetam atbilstošās iekārtās!

Informāciju sagatavoja:
Guna Cicena,
SIA “Dobeles komunālo pakalpojumi”
speciāliste šķiroto atkritumu jautājumos