?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Piedalies "Elektronikas šķiratlonā" un laimē vērtīgas balvas!

17.04.2020

No šā gada 20. aprīļa līdz 20. maijam ikviens Dobeles novada iedzīvotājs, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, aicināts piedalīties akcijā “Elektronikas šķiratlons”, ko organizē Latvijas Zaļais punkts kopā ar partneriem.

Akcijas ietvaros, bezkontakta ceļā nododot savas nolietotās elektroiekārtas SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” atkritumu šķirošanas laukumā Dobelē, Spodrības ielā 2, varēs piedalīties balvu izlozē.

Starp dalībniekiem, kuri no 20. aprīļa līdz 20. maijam kādā no akcijā pieteiktajiem šķirošanas laukumiem būs nodevuši nolietotās elektroiekārtas, 31. maijā tiks izlozēta lielā balva – jauns televizors, kā arī veikalu tīkla “top!” dāvanu kartes un citas pārsteiguma balvas.

SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” atkritumu šķirošanas laukums Dobelē, Spodrības ielā 2, strādā:
pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 8.00 – 12.00 un no 13.00 – 17.00.

Ierodoties šķirošanas laukumā, aicinām rūpīgi ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, fizisko distancēšanos un ierobežojumus attiecībā uz pulcēšanos. Tāpat pēc laukuma apmeklējuma aicinām rūpīgi nomazgāt rokas vai veikt to dezinfekciju.

Lai nodrošinātu drošu elektroiekārtu nodošanu pārstrādei, elektroiekārtas šķirošanas laukumā ir jānovieto tikai tām paredzētajā vietā un tām ir jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u. tml. 

Akciju “Elektronikas šķiratlons” organizē Latvijas Zaļais punkts un SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar veikalu tīklu “top!”. Akcija norisināsies vairāk nekā 40 šķirošanas laukumos visā Latvijā. Plašāk par akciju var uzzināt mājaslapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”.

Atgādinām, ka visa veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektrotehnikas iekārtas – veļas mašīnas, televizori, ledusskapji, plītis, datori, monitori, telefoni u.c. - tiek klasificētas kā videi kaitīgi un bīstami atkritumi, jo tās satur videi un cilvēkam bīstamas vielas.  Ja baterijas vai elektroiekārtas netiek nodotas otrreizējai pārstrādei, tās nokļūstot apkārtējā vidē rada toksisku piesārņojumu, kas kaitē gan dabai, gan cilvēku veselībai. Elektroiekārtas satur virkni bīstamu ķīmisku vielu, piemēram, svinu, kadmiju, alvu, dzīvsudrabu u.c.

Alise Zvaigzne,
sabiedrisko attiecību speciāliste
Eco Baltia grupa
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tālr. +371 67039816, +371 28780467
e-pasts alise.zvaigzne@ecobaltia.lv
www.ecobaltia.lv