?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Paldies uzņēmumam “Dobeles dzirnavnieks” par atbalstu ģimenēm ārkārtas situācijas laikā

12.06.2020

Dobeles novada pašvaldība ir gandarīta, ka mūsu novadā strādā viena no lielākajām pārtikas ražotnēm Baltijas valstīs - AS “Dobeles dzirnavnieks”. Uzņēmums daudzkārt ir atbalstījis apkārtnes ļaudis gan svētku reizēs, gan grūtībās. Arī ārkārtas situācija, ko izraisīja Covid-19 izplatība, nav mazinājusi pārtikas ražotāja aktivitāti, vēlmi un iespējas palīdzēt novada iedzīvotājiem.

Liels paldies AS “Dobeles dzirnavnieks” kolektīvam un personīgi valdes priekšsēdētājam Kristapam Amsilam, kurš ļoti ātri spēja reaģēt īpašajā situācijā un īsā laikā nodrošināja 1300 pārtikas paku sagatavošanu daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm Dobeles novadā. Papildus saviem tiešajiem darba pienākumiem uzņēmuma komanda divas reizes mēnesī veica paku komplektēšanu.

Pašvaldībai ir zināms, ka daudzas ģimenes ir ļoti pateicīgas uzņēmumam par šo atbalstu. Tās priecājas par paku daudzveidīgo saturu un īpaši par “Dobeles dzirnavnieka” produkciju. Ļaudis atzīst, ka tā ir kvalitatīva un iecienīta. Viņuprāt, svarīgi ir arī tas, ka daudzi produkti ir vienkārši pagatavojami, līdz ar to bērni paši var gatavot sev gardu un veselīgu maltīti. Ģimenes saka sirsnīgu paldies par saņemtajām pārtikas pakām, īpaši priecājoties, ka produkti nākuši no vietējā ražotāja.

Savukārt kāda vecmāmiņa ir pateicīga visām čaklajām rokām, kas sagatavoja tik nepieciešamo pārtiku un našķus. Viņa atzīmē, ka ārkārtas situācija savā veidā bija ģimenes laiks, kad vecāki un bērni kopā varēja cept pankūkas un daudz laika pavadīt virtuvē. Šajā laikā pieaugušie attīstīja savu prasmi palīdzēt citiem un mācīja to arī saviem bērniem un mazbērniem. Turklāt tā bija nepārvērtējama iespēja apzināties, ka ir ļaudis, kuri ienes mājās svētību.

Vēlreiz sirsnīgs paldies visiem iesaistītajiem cilvēkiem par atsaucību, enerģiju, prasmi un rūpēm! Kopā strādājot, kopā atbalstot, kopā palīdzot un dodot, mēs kļūstam stiprāki!

Ar cieņu
Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns