?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Labklājības ministra Jāņa Reira vizīte Dobelē

29.04.2016

Piektdien, 29. aprīlī, LR labklājības ministrs Jānis Reirs un parlamentārā sekretāre Karina Korna  ieradās Dobelē, lai apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestādes, kā arī tiktos ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu. Sarunā piedalījās arī priekšsēdētāja vietnieks Guntis Safranovičs, izpilddirektors Agris Vilks, Sociālās komitejas priekšsēdētājs Kaspars Ļaksa un Sociālā dienesta vadītāja Beata Limanāne.

Domes priekšsēdētājs izvērstā prezentācijā iepazīstināja ministru ar pašvaldības statistikas datiem, finanšu ieguldījumiem un sniegtajiem pakalpojumiem sociālajā jomā Dobeles novadā, aktualizēja jautājumus par jauniešu nodarbinātību, valstī plānoto deinstitucionalizācijas projektu, sociālo palīdzību ģimenēm ar bērniem u.c.

Ministra darba kārtībā bija plānots apmeklēt arī Valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale" filiāli „Lielbērze", Nodarbinātības valsts aģentūras Dobeles filiāli un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Dobeles nodaļu.

Labklājības ministra vizītes mērķis bija apzināt reālo situāciju sociālajā jomā Dobeles novadā, tikties ar šīs jomas iestāžu vadītājiem un darbiniekiem, lai sekmīgāk risinātu Labklājības ministrijas kompetencē esošos jautājumus.

Informē:
Agnese Jākobsone,
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste