?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Iznācis oktobra mēneša informatīvais izdevums "Dobeles Novada Ziņas"

14.10.2020

13. oktobrī ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Oktobra numurā ir publicēta informācija par š. g. 24. septembrī pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem, tajā skaitā par lēmumu līdz 2021. gada 1. jūnijam sagatavot jaunveidojamā Dobeles novada (tagad Dobeles novads, Auces novads, Tērvetes novads) pašvaldības administratīvās struktūras projektu.

Informatīvajā izdevumā pašvaldība atgādina, ka tuvojas šā gada nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) samaksas pēdējais termiņš – 15. novembris, un aicina līdz noteiktajam datumam veikt visus NĪN un pašvaldības īpašuma nomas maksas maksājumus. Turklāt iedzīvotāji tiek mudināti turpmāk izmantot iespēju saņemt NĪN maksāšanas paziņojumu elektroniski e-pastā.

Pašvaldības izdevumā interesentiem ir iespēja uzzināt, kādi kultūras un sporta pasākumi plānoti oktobrī, kā arī kādi publiski pieejamie bezmaksas pasākumi veselības veicināšanai tiek organizēti šomēnes Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta ietvaros. Bet iedzīvotājiem ir jāņem vērā, ka visu šo pasākumu norisi var ietekmēt valstī noteiktie Covid-19 pandēmijas ierobežošanas noteikumi, kas var pēkšņi mainīties atkarībā no saslimstības rādītājiem.

Oktobra mēneša izdevums arī informē, ka uzsākti labiekārtošanas darbi bērnu rotaļu laukumā “Uniparks” (laukuma adrese - Uzvaras ielā), kur ne tikai uzstādīs dažādas jaunas rotaļu iekārtas, bet veiks arī infrastruktūras uzlabojumus.

Savukārt Dobeles novada Tūrisma informācijas centrs aicina līdz 25. oktobrim iesniegt fotogrāfijas dalībai Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeja “Pikšas” rīkotajā fotokonkursā “Manas dzimtas mājas un ļaudis” un uzsver, ka konkursā var piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un fotografēšanas prasmes, iesniedzot savus darbus atbilstoši konkursa nolikumam.

“Dobeles Novada Ziņās” var arī izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 11. novembrī.

Oktobra mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejamas kopā ar laikraksta “Zemgale” 13. oktobra numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī bez maksas Dobeles novada pašvaldības ēkās Brīvības ielā 15 un 17, pagastu pārvaldēs un Dobeles Centrālajā bibliotēkā.

Elektroniskais formāts šeit>

Informē Dobeles novada pašvaldība