?!XFragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.
X
Fragen und Feedback
Image CAPTCHA
Geben Sie die im Bild gezeigte Zeichenfolge ein.

Iznācis jūnija mēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”

09.06.2020

Šonedēļ, 9. jūnijā, ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Jūnija mēneša numurā ir publicēta informācija par š. g. 15. un 28. maijā pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Tāpat ir publicēti š. g. 27. februārī pieņemtie Saistošie noteikumi Nr.6 “Grozījumi Dobeles novada domes 2017. gada 26. oktobra Saistošajos noteikumos Nr. 10  „Par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas, lietošanas kārtību un decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Dobeles novadā””.

Numura pirmajā lapā pašvaldība aicina iedzīvotājus 14. jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, atminēties baigās deportācijas un godināt upuru piemiņu pie viņiem veltītā akmens Dobelē, Brīvības ielā pie dzelzceļa pārbrauktuves.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 tur būs apskatāma ceļojošā izstāde “Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss”. Plkst. 12.00 notiks simboliska izstādes atklāšana ar Dobeles novada domes priekšsēdētāja Andreja Spridzāna un Dobeles Evaņģēliski luteriskās draudzes mācītāja Oskara Laugaļa piedalīšanos.

Informatīvajā izdevumā var arī izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 15. jūlija un 22. jūlija izsolēs.

Jūnija mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejams kopā ar laikraksta “Zemgale” 9. jūnija numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī Dobeles novada Centrālajā bibliotēkā un pagastu pārvaldēs.

Izdevums elektroniskā formā pieejams šeit>

Informē Dobeles novada pašvaldība